X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja?
Odpowiedz

Owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlePyrz Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Dzisiaj już 24 dc a ovufriend nie zaznaczył mi owu. I teraz nie wiem czy faktycznie jej nie było czy co mam o tym wszystkim sądzić? Co o tym sądzicie? Dodam tylko, że normalnie owulacja występuje u mnie w 21, 22 dc

    ecb9ce8b4476dc82a1000b6b0257a23d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten program wyznacza owulacje po wpisaniu trzech wyzszych temperatur pod rzad.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze wczoraj mialas przypuszczalna ovu, dzis wzrost tempki..Jesli 2kolejne tez beda wyzsze zaznaczy cispokojnie..Chociaz tak do konca nie sugerowalabym sie samym ovufriendem..Raczej stawiaj na wlasne obserwacje sluzu , odczuc i wlasnie temperatury...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1968

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Ten program wyznacza owulacje po wpisaniu trzech wyzszych temperatur pod rzad.
    Ten program NIE WYZNACZA owulacji bo to jest NIE MOŻLIWE bez USG :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 31 maja 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko dodam,ze ja za bardzo systemowi OVU nie ufalam i wszysko sobie sama wyznaczalam...
    tzn. jak tempke mierzysz codziennie , jak prowadzisz obserwacje sluzu, i jak robisz testy ovulacyjne to wiesz...
    u mnie to zadzialalo...
    i w cyklu kiedy zaszlam w ciąże sama sobie wyznaczylam ovulke ( w tym cyklu o dziwo mialam 4 dni wczesniej niz kalendarz ovu mi zaznaczyl ) ...
    wiec gdybym tylko kierowala sie systemem a nie swoimi obserwacjami to nic by z tego nie bylo ;)

    powodzenia kochane!!!

    vanessa, Naadame lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jak myslicie.
    Czy mozna miec owulacjebezsluzu plodnego i jakichkolwiek objawow?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1968

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Jak myslicie.
    Czy mozna miec owulacjebezsluzu plodnego i jakichkolwiek objawow?
    Można ale pytanie jak ona przebiega i jaki jest powód braku sluzu bo jeżeli suchość jest spowodowana niskimi estrogenami to nie wiadomo (ja nie wiem ) czy ewentualna owulacja jest prawidłowa. Przy braku śluzu plemniki maja utrudnioną drogę do komórki jajowej.
    Brak objawów owulacji takich jak kłucie/ból jajników itp. nie jest powodem do zmartwień bo owulacja może przebiegać prawidłowo i nie dawać żadnych objawów. Bardziej martwiłabym sie brakiem śluzu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ