X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja?
Odpowiedz

Owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlePyrz Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Dzisiaj już 24 dc a ovufriend nie zaznaczył mi owu. I teraz nie wiem czy faktycznie jej nie było czy co mam o tym wszystkim sądzić? Co o tym sądzicie? Dodam tylko, że normalnie owulacja występuje u mnie w 21, 22 dc

    ecb9ce8b4476dc82a1000b6b0257a23d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten program wyznacza owulacje po wpisaniu trzech wyzszych temperatur pod rzad.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze wczoraj mialas przypuszczalna ovu, dzis wzrost tempki..Jesli 2kolejne tez beda wyzsze zaznaczy cispokojnie..Chociaz tak do konca nie sugerowalabym sie samym ovufriendem..Raczej stawiaj na wlasne obserwacje sluzu , odczuc i wlasnie temperatury...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Ten program wyznacza owulacje po wpisaniu trzech wyzszych temperatur pod rzad.
    Ten program NIE WYZNACZA owulacji bo to jest NIE MOŻLIWE bez USG :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 31 maja 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko dodam,ze ja za bardzo systemowi OVU nie ufalam i wszysko sobie sama wyznaczalam...
    tzn. jak tempke mierzysz codziennie , jak prowadzisz obserwacje sluzu, i jak robisz testy ovulacyjne to wiesz...
    u mnie to zadzialalo...
    i w cyklu kiedy zaszlam w ciąże sama sobie wyznaczylam ovulke ( w tym cyklu o dziwo mialam 4 dni wczesniej niz kalendarz ovu mi zaznaczyl ) ...
    wiec gdybym tylko kierowala sie systemem a nie swoimi obserwacjami to nic by z tego nie bylo ;)

    powodzenia kochane!!!

    vanessa, Naadame lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jak myslicie.
    Czy mozna miec owulacjebezsluzu plodnego i jakichkolwiek objawow?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Jak myslicie.
    Czy mozna miec owulacjebezsluzu plodnego i jakichkolwiek objawow?
    Można ale pytanie jak ona przebiega i jaki jest powód braku sluzu bo jeżeli suchość jest spowodowana niskimi estrogenami to nie wiadomo (ja nie wiem ) czy ewentualna owulacja jest prawidłowa. Przy braku śluzu plemniki maja utrudnioną drogę do komórki jajowej.
    Brak objawów owulacji takich jak kłucie/ból jajników itp. nie jest powodem do zmartwień bo owulacja może przebiegać prawidłowo i nie dawać żadnych objawów. Bardziej martwiłabym sie brakiem śluzu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ