X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małpka@ Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie, wczoraj wieczorem bolał mnie strasznie lewy jajnik i miałam troche krwi w śluzie, dziesiaj rano to samo ogromny ból jajnika i troche krwi w śluzie, a teraz po południu boli mnie jajnik tylko przy chodzeniu, wiem ze była owulacja i chciałam Was sie zapytać czy owulcja była wczoraj wieczorem czy dzisiaj rano bo sie pogubiłam.

    małpka@oby nie
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt raczej nie odpowie ci na to pytanie. Nie masz udostepnionego wykresu, nie wiadomo ktory to Twoj dzien cyklu, jaka temperatura, sluz itd. Tylko lekarz moze to sprawdzic robiac usg.

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ