Odpowiedz

Owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mał[email protected] Debiutantka

Wysłany: 11 kwietnia 2015, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie, wczoraj wieczorem bolał mnie strasznie lewy jajnik i miałam troche krwi w śluzie, dziesiaj rano to samo ogromny ból jajnika i troche krwi w śluzie, a teraz po południu boli mnie jajnik tylko przy chodzeniu, wiem ze była owulacja i chciałam Was sie zapytać czy owulcja była wczoraj wieczorem czy dzisiaj rano bo sie pogubiłam.

mał[email protected] nie
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka

Wysłany: 12 kwietnia 2015, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt raczej nie odpowie ci na to pytanie. Nie masz udostepnionego wykresu, nie wiadomo ktory to Twoj dzien cyklu, jaka temperatura, sluz itd. Tylko lekarz moze to sprawdzic robiac usg.

" Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego