Odpowiedz

Owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mał[email protected] Debiutantka
  Postów: 11 1

  Wysłany: 11 kwietnia 2015, 16:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam mam pytanie, wczoraj wieczorem bolał mnie strasznie lewy jajnik i miałam troche krwi w śluzie, dziesiaj rano to samo ogromny ból jajnika i troche krwi w śluzie, a teraz po południu boli mnie jajnik tylko przy chodzeniu, wiem ze była owulacja i chciałam Was sie zapytać czy owulcja była wczoraj wieczorem czy dzisiaj rano bo sie pogubiłam.

  mał[email protected] nie
 • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
  Postów: 101 40

  Wysłany: 12 kwietnia 2015, 12:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nikt raczej nie odpowie ci na to pytanie. Nie masz udostepnionego wykresu, nie wiadomo ktory to Twoj dzien cyklu, jaka temperatura, sluz itd. Tylko lekarz moze to sprawdzic robiac usg.

  " Nigdy nie mów nigdy"
  f2w3dqk3ff0nea4g.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego