X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja a ginekolog
Odpowiedz

Owulacja a ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś byłam u ginekologa który stwierdził że miałam już owulację jestem w 14 dniu cyklu (widziałam na monitorku).Mam do Was troche dziwne pytanie ile dni po owulacji lekarz widzi że ona była? tzn ile dni po na USG może to stwierdzić?

    martyna1989 lubi tę wiadomość

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzi to od pierwszego dnia po nie jest w stanie określić jak dawno pękło tak mi się wydaje.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaznaczasz temperatur więc masz duże szanse aby owulację przeoczyć.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ