X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja a infekcja
Odpowiedz

owulacja a infekcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • eivkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem tu zupełnie nowa i dopiero od kilku dni używam ovufriend. Obserwuję jednak swoje ciało od dawna, wiem mniej więcej jakie objawy czemu towarzyszą. Mam bardzo regularne cykle, więc jak parę dni temu, czyli w 14-15 dniu cyklu zauważyłam wzrost libido, poprawiła mi się cera i kilka jeszcze innych czynników no to byłam pewna, że to owulacja. Ale śluz mi się nie zgadzał, był bardzo wodnisty, normalnie czasami czułam jakbym trochę "popuściła", a to zwykła woda ze mnie szła (?). W czasie kiedy podejrzewałam owulację śluz był nadal bardzo wodnisty ale lekko grudkowaty. Zastosowałam clotrimazolum i zniknął grudkowaty, pojawił się normalny, lepki. Dziś już 24 dzień cyklu, mam już objawy przed-miesiączkowe (ból piersi, trądzik, spadek libido, apetyt na słodkie, zwiększone pragnienie) a na papierze patrzę - śluz owulacyjny. Przejrzysty, rozciągliwy na 1cm. (Temperatury jeszcze nie mierzę, bo zaczęłam korzystać z ovufriend dopiero w tym miesiącu w połowie cyklu, więc zacznę mierzyć od przyszłego cyklu...)

    jest możliwe, że miałam wszelkie objawy owulacji a przez infekcję nie miałam śluzu, a teraz mam wszelkie objawy ostatniej fazy cyklu, a mam śluz owulacyjny?...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że masz rozciągliwy śluz zwiastujący @

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz wodnisty jest jak najbardziej śluzem płodnym, więc nie wiem czego się obawiasz?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ