Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja a infekcja
Odpowiedz

owulacja a infekcja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • eivkaa Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Jestem tu zupełnie nowa i dopiero od kilku dni używam ovufriend. Obserwuję jednak swoje ciało od dawna, wiem mniej więcej jakie objawy czemu towarzyszą. Mam bardzo regularne cykle, więc jak parę dni temu, czyli w 14-15 dniu cyklu zauważyłam wzrost libido, poprawiła mi się cera i kilka jeszcze innych czynników no to byłam pewna, że to owulacja. Ale śluz mi się nie zgadzał, był bardzo wodnisty, normalnie czasami czułam jakbym trochę "popuściła", a to zwykła woda ze mnie szła (?). W czasie kiedy podejrzewałam owulację śluz był nadal bardzo wodnisty ale lekko grudkowaty. Zastosowałam clotrimazolum i zniknął grudkowaty, pojawił się normalny, lepki. Dziś już 24 dzień cyklu, mam już objawy przed-miesiączkowe (ból piersi, trądzik, spadek libido, apetyt na słodkie, zwiększone pragnienie) a na papierze patrzę - śluz owulacyjny. Przejrzysty, rozciągliwy na 1cm. (Temperatury jeszcze nie mierzę, bo zaczęłam korzystać z ovufriend dopiero w tym miesiącu w połowie cyklu, więc zacznę mierzyć od przyszłego cyklu...)

  jest możliwe, że miałam wszelkie objawy owulacji a przez infekcję nie miałam śluzu, a teraz mam wszelkie objawy ostatniej fazy cyklu, a mam śluz owulacyjny?...

 • Bella93 Autorytet
  Postów: 9990 6005

  Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Możliwe, że masz rozciągliwy śluz zwiastujący @

  Moja historia leczenia
  Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 24 lipca 2015, 11:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Śluz wodnisty jest jak najbardziej śluzem płodnym, więc nie wiem czego się obawiasz?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego