Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja a infekcja
Odpowiedz

owulacja a infekcja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • eivkaa Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Jestem tu zupełnie nowa i dopiero od kilku dni używam ovufriend. Obserwuję jednak swoje ciało od dawna, wiem mniej więcej jakie objawy czemu towarzyszą. Mam bardzo regularne cykle, więc jak parę dni temu, czyli w 14-15 dniu cyklu zauważyłam wzrost libido, poprawiła mi się cera i kilka jeszcze innych czynników no to byłam pewna, że to owulacja. Ale śluz mi się nie zgadzał, był bardzo wodnisty, normalnie czasami czułam jakbym trochę "popuściła", a to zwykła woda ze mnie szła (?). W czasie kiedy podejrzewałam owulację śluz był nadal bardzo wodnisty ale lekko grudkowaty. Zastosowałam clotrimazolum i zniknął grudkowaty, pojawił się normalny, lepki. Dziś już 24 dzień cyklu, mam już objawy przed-miesiączkowe (ból piersi, trądzik, spadek libido, apetyt na słodkie, zwiększone pragnienie) a na papierze patrzę - śluz owulacyjny. Przejrzysty, rozciągliwy na 1cm. (Temperatury jeszcze nie mierzę, bo zaczęłam korzystać z ovufriend dopiero w tym miesiącu w połowie cyklu, więc zacznę mierzyć od przyszłego cyklu...)

  jest możliwe, że miałam wszelkie objawy owulacji a przez infekcję nie miałam śluzu, a teraz mam wszelkie objawy ostatniej fazy cyklu, a mam śluz owulacyjny?...

 • Bella93 Autorytet
  Postów: 10193 6275

  Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Możliwe, że masz rozciągliwy śluz zwiastujący @

  Moja historia leczenia
  Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 24 lipca 2015, 11:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Śluz wodnisty jest jak najbardziej śluzem płodnym, więc nie wiem czego się obawiasz?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ