X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja a infekcja
Odpowiedz

owulacja a infekcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • eivkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem tu zupełnie nowa i dopiero od kilku dni używam ovufriend. Obserwuję jednak swoje ciało od dawna, wiem mniej więcej jakie objawy czemu towarzyszą. Mam bardzo regularne cykle, więc jak parę dni temu, czyli w 14-15 dniu cyklu zauważyłam wzrost libido, poprawiła mi się cera i kilka jeszcze innych czynników no to byłam pewna, że to owulacja. Ale śluz mi się nie zgadzał, był bardzo wodnisty, normalnie czasami czułam jakbym trochę "popuściła", a to zwykła woda ze mnie szła (?). W czasie kiedy podejrzewałam owulację śluz był nadal bardzo wodnisty ale lekko grudkowaty. Zastosowałam clotrimazolum i zniknął grudkowaty, pojawił się normalny, lepki. Dziś już 24 dzień cyklu, mam już objawy przed-miesiączkowe (ból piersi, trądzik, spadek libido, apetyt na słodkie, zwiększone pragnienie) a na papierze patrzę - śluz owulacyjny. Przejrzysty, rozciągliwy na 1cm. (Temperatury jeszcze nie mierzę, bo zaczęłam korzystać z ovufriend dopiero w tym miesiącu w połowie cyklu, więc zacznę mierzyć od przyszłego cyklu...)

    jest możliwe, że miałam wszelkie objawy owulacji a przez infekcję nie miałam śluzu, a teraz mam wszelkie objawy ostatniej fazy cyklu, a mam śluz owulacyjny?...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10543 7267

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że masz rozciągliwy śluz zwiastujący @

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz wodnisty jest jak najbardziej śluzem płodnym, więc nie wiem czego się obawiasz?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ