Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja bez objawów
Odpowiedz

owulacja bez objawów

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 2 lipca 2016, 09:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej

  W tamtym miesiącu, miałam potwierdzona owulacje i wszystkie dolegliwości z nią związane . Tj w połowie cyklu bolące piersi, zmęczenie , i ból w nocy ok 20 min związany z wylaniem płynu z pęcherzyka grafa. Wiem bo cykl był monitorowany. W tym cyklu też monitoruje. Owulacja była ale bez żadnych objawów. To moja 2 owulacja po półrocznym przyjmowaniu leków takich jak dostinex i glucophage . Czy orientujecie się dlaczego tak jest? Że najpierw to bardzo odczulam a teraz w ogóle?

 • kasza Autorytet
  Postów: 670 127

  Wysłany: 3 lipca 2016, 00:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Taki organizm :) czasem czuje się owulację a czasem nie :) ja zawsze ok 14dc czułam piersi, kłucie jajników i przepisowy śluz tzw. białko kurze. Jak zaczęłam mierzyć temperaturę to okazało się że owulację miewam ok 17dc czyli później niż mi się wydawało. Przestałam obserwować objawy i zaufałam temperaturze i testom LH. Organizm potrafi płatać figle :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 00:08

  Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
  Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
  klz9vcqgoe25tgnv.png

  klz9vcqggnhy4ejj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ