X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja- brak bólu
Odpowiedz

Owulacja- brak bólu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 maja 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy macie podobnie ze jej nie odczuwacie lub tylko trochę ?
    Niby na monitoringu mam ją. Zastanawiam się nad acardem.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 maja 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hej dziewczyny czy macie podobnie ze jej nie odczuwacie lub tylko trochę ?
    Niby na monitoringu mam ją. Zastanawiam się nad acardem.

    Trzy miesiące temu dokładnie wiedziałam kiedy miałam owulację, bo zaczynały mnie boleć sutki (wyrzut progesteronu) i miałam jednorazowy mega ból jajnika promieniujący do odbytu. I od tamtego momentu ból sutków do samego okresu, przez który mój gin powiedział, że nie musiałam przychodzić na USG potwierdzać owulacji ;) A w ostatnim cyklu w ogóle nie czułam bólu pęknięcia, ale zaczęły mnie boleć sutki i temperatura potwierdziła, że owulacja musiała być.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 maja 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciężko by mierzyć tempke. Pracuje na zmiany.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ