Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja była czy nie
Odpowiedz

owulacja była czy nie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • calineczka87 Nowa

Wysłany: 13 września 2017, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moglybyscie pomoc mi z interpretacja mojego wykresu w tym miesiacu? stawiam pierwsze kroki w npr i wiele rzeczy jest dla mnie niejasnych. Juz drugi raz w tym cyklu testy owulacyjne podaja pozytywny odczyt. NIe wiem co o tym myslec.

https://ovufriend.pl/graph/cc94747d2a1c3eadd60be5a731270f47

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 17:51

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego