X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja na wykresie Ovufriend
Odpowiedz

owulacja na wykresie Ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 2 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od niedawna prowadzę obserwację na wykresie Ovu., ale po raz kolejny zastanawia mnie fakt, że wykres nie "odnotowuje" dnia owulacji, który wg. mnie już dawno temu (3-5 dni) minął, a później nagle cofa się z zaznaczeniem owulacji o prawie 10 dni... czy powinnam się martwić, że coś nie tak z przyrostem temperatury (cyklem)? Teraz też tak mam, że wg. mnie owulacja była w niedzielę, a jutro już piątek i żadnych zmian, chociaż temperatura trochę mi wzrosła, ale mniej niż 0,2C :|

    age.png

    age.png
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez monitoringu nie ma się nigdy 100% pewności, że ovu była. Pamiętaj, że to tylko program! Pokaż swój wykresik, to coś powróżymy ;)

    Gagarek, Existenz lubią tę wiadomość

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hokus pukus, czary mary...
    właśnie Abbigal, pokaż wykres :)
    Mnie też irytowało, że przeskoczył nagle i do tego zakładam, że nie do końca dobrze wskazał. W algorytm programu średnio wierzę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ