X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja odczuwalna i śluz
Odpowiedz

owulacja odczuwalna i śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 13 lutego 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo. dziewczyny...w poniedziałek byłam u gin, okazało się ze mam piekmy pecherzyk na lewym jajniku, w 12dc o wielkosci 16,6mm. Pani gin kazała działac...mówi ze do 3 dni pęknie. i teraz co najlepsze i chce wiedziec czy mozliwe. od 3 dni czuje jakby opuchniety jajnik...szczegolnie przy sikaniu. co dzien to bardzij. dzisiaj rano to samo...o godz. 11 przestało bolec...przestało przeszkadzac... jest to mozliwe? śluz mam mokry....lepki nie... tyle ze duzo, przezroczysty i mokry. co myslicie? pękło????

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 13 lutego 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Twojego opisu wnioskuje, że to bardzo prawdopodobne :)

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 13 lutego 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diekuje nina82:) bardzo dziękuje...nawet jeśli tak nie jest....bardzo dziekuje:) 8 słów a ile otuchy i radości:)

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • karola1617 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! powiedzcie mi czy jest to normalne że jestem w trakcie dni płodnych i moja temperatura skacze z prawie 37 kreseczek na 36.10?:/

    [link=https://www.suwaczki.com/]4ljhflmrcai28cek.png[/link]
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola, moze nie doszlo do owulacji..a powiedz..jestes przeziebiona moze?

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • karola1617 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 15 lutego 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie przeziębiona to nie ale osłabiona to możliwe, bo ciągle tylko praca i od miesiąca bez dnia wolnego w pracy...

    [link=https://www.suwaczki.com/]4ljhflmrcai28cek.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ