X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja opóźniona
Odpowiedz

Owulacja opóźniona

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Okeńka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 26 lutego, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem tu nowa. Mam pytanie.
    Jestem aktualnie w ciąży, ale chciałam się was zapytać bo totalnie nie jestem w tym temacie obeznana. Moje cykle są różne od 25 do 30 ale średnio 28 dniowe. Nigdy nie monitorowałam w żaden sposób owulacji. Ostatnia miesiaczke miałam 12.01, według „kalendarza” owulacja była 15dc natomiast według mojej obserwacji wystąpiła między 18-20 dc chciałam zapytać czy jest to możliwe żebym miała owulację tak późno..
    tak wiem jestem w ciąży więc pewnie miałam ale ja chce dowiedzieć się czy owulacja mogła wystąpić tak późno…
    Wspomnę że od połowy stycznia zaczęłam suplementowac mace i ashwagandhe miałam trochę stresu na początku stycznia również.

    Moja sytuacja wygląda w skrócie tak. Seks przez 3 lata ze staraniem o dziecko. 9.01.2024 robiliśmy badanie nasienia wyszło średnio, 30.01 wizyta u urologa-USG dobre nic nie wykazało, lekarz mówi że z takimi wynikami może być ciężko ale nie niemożliwie, żeby była ciąża.
    29.01 i 01.02 stosunek. 12.02 robię testy, beta… szok.
    Ja wiem że jestem w ciąży mam się cieszyć, cieszę ale potrzebuje jakiegoś wytłumaczenia jak to możliwe… on nawet nie zaczął brać leków od lekarza… brał od początku stycznia tylko suple.. nie mogły zadziałać… potrzebuje z kimś o tym porozmawiać…
    Z góry wam dziękuję ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 09:06

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 26 lutego, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogła się przesunąć i być póżniej , sama miałam w 20dc

  • Okeńka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 26 lutego, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli może się tak zdarzyć mimo regularnych cykli?
    Chyba że ta maca też miała wpływ bo ona działa na hormony

  • Okeńka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 26 lutego, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres według kalendarza miał być 9.02
    10.02 test był negatywny, 13.02 testy były różne
    14.02 poszłam na betę 72 wynosiła a 15.02 wynosiła 121

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 27 lutego, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło tak być ze w dniu miesiaczki jeszcze test nie wyszedl pozytywny

  • Okeńka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 27 lutego, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie niby w drugim dniu spodziewanej miesiączki był negatywny dopiero w piątym pojawiały się kreski

  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 marca, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś zerknie na mój wykres

    0fed40b0cb740146b4903fb20231bf2d.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ