Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja po HSG
Odpowiedz

Owulacja po HSG

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2019, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chciałam się zapytać jak to u Was było z owulacja po HSG, była normalnie w terminie czy coś się poprzesuwało? :)

Synek 💙
    img

Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • emdar Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie była normalnie, tj. około 18-20dc. I właśnie w 1 cyklu po hsg zaszłam w ciążę. Moja lekarka mówi, ze to w sumie może przypadek, a może nie. Nigdy do końca nie wiadomo.

39 lat
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego