Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja przez kilka dni?
Odpowiedz

Owulacja przez kilka dni?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bulimulia Ekspertka
  Postów: 237 319

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 12:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Proszę pomóżcie mi dziewczyny określić kiedy miałam owulację... wspomnę tylko, że śluz płodny miałam w pierwszy dzień robienia testu...
  36ff48234881969em.jpg

  https://www.maluchy.pl/li-72361.png
 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1838

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pozytywny test owu nie wskazuje na wystąpienie owulacji tylko na to że Twój organizm się do tej pwulacji przygotowuje; )

  vanessa lubi tę wiadomość

 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dokładnie tak jak pisze Mar.

  Pozytywny test owulacyjny informuje, że owulacja odbędzie się tego dnia lub do 36h (nawet!). Warto porównywać parę czynników płodności: temperatura, wysokość i twardość szyjki, śluz. A dopiero potem testy. Moja gin (mimo że sama takie testy robię) mówi, że bez sensu jest je robić, bo fakt, że wychodzą pozytywne nie oznacza, że owulka będzie na 100%, tylko że organizm dopiero się przygotowuje do niej.

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego