X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja przez kilka dni?
Odpowiedz

Owulacja przez kilka dni?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Proszę pomóżcie mi dziewczyny określić kiedy miałam owulację... wspomnę tylko, że śluz płodny miałam w pierwszy dzień robienia testu...
    36ff48234881969em.jpg

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny test owu nie wskazuje na wystąpienie owulacji tylko na to że Twój organizm się do tej pwulacji przygotowuje; )

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze Mar.

    Pozytywny test owulacyjny informuje, że owulacja odbędzie się tego dnia lub do 36h (nawet!). Warto porównywać parę czynników płodności: temperatura, wysokość i twardość szyjki, śluz. A dopiero potem testy. Moja gin (mimo że sama takie testy robię) mówi, że bez sensu jest je robić, bo fakt, że wychodzą pozytywne nie oznacza, że owulka będzie na 100%, tylko że organizm dopiero się przygotowuje do niej.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ