Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja przez kilka dni?
Odpowiedz

Owulacja przez kilka dni?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bulimulia Ekspertka
  Postów: 237 319

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 12:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Proszę pomóżcie mi dziewczyny określić kiedy miałam owulację... wspomnę tylko, że śluz płodny miałam w pierwszy dzień robienia testu...
  36ff48234881969em.jpg

  https://www.maluchy.pl/li-72361.png
 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1837

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pozytywny test owu nie wskazuje na wystąpienie owulacji tylko na to że Twój organizm się do tej pwulacji przygotowuje; )

  vanessa lubi tę wiadomość

 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dokładnie tak jak pisze Mar.

  Pozytywny test owulacyjny informuje, że owulacja odbędzie się tego dnia lub do 36h (nawet!). Warto porównywać parę czynników płodności: temperatura, wysokość i twardość szyjki, śluz. A dopiero potem testy. Moja gin (mimo że sama takie testy robię) mówi, że bez sensu jest je robić, bo fakt, że wychodzą pozytywne nie oznacza, że owulka będzie na 100%, tylko że organizm dopiero się przygotowuje do niej.

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.