X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja przez kilka dni?
Odpowiedz

Owulacja przez kilka dni?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bulimulia Ekspertka
  Postów: 237 319

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 12:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Proszę pomóżcie mi dziewczyny określić kiedy miałam owulację... wspomnę tylko, że śluz płodny miałam w pierwszy dzień robienia testu...
  36ff48234881969em.jpg

  https://www.maluchy.pl/li-72361.png
 • mar Autorytet
  Postów: 1425 1841

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pozytywny test owu nie wskazuje na wystąpienie owulacji tylko na to że Twój organizm się do tej pwulacji przygotowuje; )

  vanessa lubi tę wiadomość

 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dokładnie tak jak pisze Mar.

  Pozytywny test owulacyjny informuje, że owulacja odbędzie się tego dnia lub do 36h (nawet!). Warto porównywać parę czynników płodności: temperatura, wysokość i twardość szyjki, śluz. A dopiero potem testy. Moja gin (mimo że sama takie testy robię) mówi, że bez sensu jest je robić, bo fakt, że wychodzą pozytywne nie oznacza, że owulka będzie na 100%, tylko że organizm dopiero się przygotowuje do niej.

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ