Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja skok temperatury po
Odpowiedz

owulacja skok temperatury po

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie czy ktoś mógłby zerknąć na mój wykres, bo ja z niego już nic nie rozumiem, śluz płodny miałam 10 i 11 testy owulacyjne wychodziły wtedy pozytywne, ale nie było mocnego skoku temperatury, za to 13 miałam spadek i dziś duży wzrost temperatury, ale wczoraj test negatywny...gubię sie w tym wszystkim i zastanawiam o co chodzi? Czy źle mierzyłam wcześniej temperaturę? Czy może być tak, ze skok jest 3 dni po owulacji? Z góry dzięki za odpowiedź.

gann9jcgo804inbp.png

1lxlm6r.png

sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok temperatury może wystąpić kilka dni ( nawet ok 3-4 dni) po jak i przed owulacją :) To, że w danym dniu jest skok nie znaczy, że w tym właśnie dniu jest owulacja :) Także wszystko w porządku :)

Anna255 lubi tę wiadomość

zem3wn15az3szllg.png
  • sandra80 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 serdeczne dzięki za odpowiedź zawsze mi się wydawało, że wtedy jak jest skok to jest owulacja. Nie miałam jeszcze monitoringu cyklu,a temperaturę zaczęłam (po przerwie) mierzyć dopiero w tym cyklu nowym termometrem i myślałam że może coś mnie oszukuje. Jeszcze raz dzięki - uspokoiłaś mnie:)

gann9jcgo804inbp.png

1lxlm6r.png

sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłoby bardzo fajnie gdyby była wtedy co skok :) Ale niestety nie jest to takie proste i trochę sprawę utrudnia ;)

zem3wn15az3szllg.png
  • mar Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazwyczaj macie skok po owu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.