X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja test , współżycie
Odpowiedz

Owulacja test , współżycie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 5 stycznia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owulacyjny 29.12 pozytywny . 30.12 powtórzyłam test kreska zbledla. 27.12 współżycie. Czy jest szansa ?

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 5 stycznia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze jest

    Czarna2023 lubi tę wiadomość

  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 6 stycznia, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zrobiłam test ciążowy o czułości 10. niestety negatywny.:(

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 6 stycznia, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, poczekałabym jeszcze kilka dni a najlepiej do dnia spodziewanej miesiaczki i zrobiła kolejny test.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 6 stycznia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, chociaż ten test niby wykrywa ciążę 7 dni po zapłodnieniu. No mam jeszcze małą nadzieję...

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 195 24

    Wysłany: 6 stycznia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2023 wrote:
    Tak zrobię, chociaż ten test niby wykrywa ciążę 7 dni po zapłodnieniu. No mam jeszcze małą nadzieję...


    Pozytywny test owulacyjny nie stwierdza ,że owulacja wystąpiła a jedynie informuje ,że organizm przygotowuje się do owulacji w najbliższych 24-36 godzin ale nie ma pewności ,że do niej faktycznie dojdzie. Skoro test pozytywny miałaś 29.12 to owulacja mogła wystąpić 30 lub 31 więc na test ciążowy zdecydowanie za wcześnie.
    Myślę ,że nie ma co robić testu wcześniej niż jakieś przynajmniej 10 dni od ewentualnej owulacji.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    💃30 lat
    🧔31 lat

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023

    01/04.2024 badania hormonalne
    05/2024 badanie nasienia 🧔

    Suplementacja :
    Fertisim
    Niepokalanek mnisi
    Witamina D
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 6 stycznia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak , w sumie prawda , jeszcze pytanie czy jeżeli owulacja wystąpiła 30.12 lub 31.12 jeżeli faktycznie była , a współżycie 27.12 to jest szansa ?

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 195 24

    Wysłany: 6 stycznia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2023 wrote:
    No tak , w sumie prawda , jeszcze pytanie czy jeżeli owulacja wystąpiła 30.12 lub 31.12 jeżeli faktycznie była , a współżycie 27.12 to jest szansa ?

    Generalnie jest szansa bo plemniki w dobrych warunkach mam na myśli tu przedewszystkim śluz i jakoś tych plików są przetrwać kilka dni , 72h to tak na spokojnie więc szansa na pewno jest

    💃30 lat
    🧔31 lat

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023

    01/04.2024 badania hormonalne
    05/2024 badanie nasienia 🧔

    Suplementacja :
    Fertisim
    Niepokalanek mnisi
    Witamina D
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 6 stycznia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieje:) oprócz tego to z 31.12 na 01.01 wspolzylismy. Więc jeszcze z tego mogłoby coś wyjść zależy kiedy jajeczko się uwolniło. Tylko nie wiem jak interpretować to że 29.12 rano pozytywny test owulacyjny a 30.12 rano powtórzyłam i już kreska zbledla .

  • rybka8 Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 9 stycznia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2023 wrote:
    Mam taką nadzieje:) oprócz tego to z 31.12 na 01.01 wspolzylismy. Więc jeszcze z tego mogłoby coś wyjść zależy kiedy jajeczko się uwolniło. Tylko nie wiem jak interpretować to że 29.12 rano pozytywny test owulacyjny a 30.12 rano powtórzyłam i już kreska zbledla .


    I jak sytuacja? :)

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 10 stycznia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka8
    Czekam do miesiączki powinna być w sobotę , niedzielę . 6 i 7 stycznia robiłam testy ciążowe ale niestety negatywne . Nie wiem może za szybko , ale były z czułością 10ml . Myślę że nic z tego cyklu nie będzie. Chociaż jeszcze się łudzę.

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 10 stycznia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka8 wrote:
    I jak sytuacja? :)


    To znaczy, że pik LH był 29.12 i od tego dnia owulacja powinna wystąpić w ciągu 24-48h.

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 11 stycznia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety okres, 3 dni za szybko
    Sprawdzałam jeszcze dziś testem czy to na pewno miesiaczka ale niestety negatywny. W tym cyklu niestety się nie udało.

  • rybka8 Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 11 stycznia, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam więc kciuki na następny cykl! Ostatnio gdy zobaczyłam negatywa to pomyślałam, że dobrze bo bym jeszcze 1 listopada musiała urodzinki świętować :)

    Czarna2023 lubi tę wiadomość

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
  • Czarnusia Koleżanka
    Postów: 56 12

    Wysłany: 12 stycznia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie
    Czy jest możliwe by mieć owulację w 5 DC ?
    Ponieważ mam mega rozciągliwy śluz a jest 5 dzień @ co prawda ja mam bardzo skąpe już od paru lat
    A normalne krwawienie lekkie miałam tylko 1 dzień a tak to skąpe plamienia
    I tak mi się wydaje że od 1 dc był też śluz
    I czy jest to możliwe że dni płodne podczas @ i owulacja w trakcie jakby ?

  • Lolq Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 14 stycznia, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zaraz rok minie od poronienia, pierwsza ciąża. Od poprzedniego cyklu zaczęliśmy starania. W tamtym miesiącu nie pykło. W tym testowałam się testami clear blues, 16 D wyszedł test pozytywny, objawy jak na owulację dużo śluzu, ból w jajniku. zbliżenie było w tym samym dniu oraz następnego dnia. Kiedy może coś już zacząć się dziać? Nie chcę wariować bo to w sumie początek naszej drogi ale wewnętrznie czuje jakaś presję i nie potrafię jej odgonić. Jak sobie z tym radzicie? Za bardzo nie mam z kim pogadać bo nie chce śpiewać o tym, w momencie kiedy nie wyjdzie to nie chce współczucia. Im mniej osób wie tym lepiej. Ehh lekarz dał nam pół roku, jak nic się nie zadzieje to będziemy coś działać.

  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 14 stycznia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od 3 cykli i niestety nic . Też przez te cykle miałam okropna presję tylko myślałam o tym czy się uda , czy dany moment jest odpowiedni na starania czy nie przeocze momentu owulacji. Ostatni cykl był z paskami owulacyjnymi., lecz chyba za szybko zaczęliśmy starania ponieważ od pozytywnego testu dopiero po 24-48 godz nastąpi owulacja. no i niestety się nie udało. teraz chce podejść bardziej na luzie bo pod presją po prostu nie wychodzi
    Będę wspomagać się testami owulacyjnymi ale wszystko bez presji :) też jestem rok po poronieniu z niewiadomych przyczyn. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i ten cykl będzie udany.
    Z testami ciążowymi to na spokojnie. Przynajmniej 10 dni po owulacji można sprawdzić testem o czułości 10 ml :)

  • Lolq Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 14 stycznia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja sobie bez testów chyba na razie nie wyobrażam starań. Zawsze to jakieś światełko w tunelu jak test wyjdzie pozytywny. U mnie w sumie też nie wiadomo dlaczego doszło do poronienia, podobno w pierwszej ciąży to nic nienormalnego, ale widząc ile kobiet ma problemy to nie napawa mnie optymizmem, mimo że staram się myśleć pozytywnie.

  • Oxinia Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 16 stycznia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2023 wrote:
    My staramy się od 3 cykli i niestety nic . Też przez te cykle miałam okropna presję tylko myślałam o tym czy się uda , czy dany moment jest odpowiedni na starania czy nie przeocze momentu owulacji. Ostatni cykl był z paskami owulacyjnymi., lecz chyba za szybko zaczęliśmy starania ponieważ od pozytywnego testu dopiero po 24-48 godz nastąpi owulacja. no i niestety się nie udało. teraz chce podejść bardziej na luzie bo pod presją po prostu nie wychodzi
    Będę wspomagać się testami owulacyjnymi ale wszystko bez presji :) też jestem rok po poronieniu z niewiadomych przyczyn. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i ten cykl będzie udany.
    Z testami ciążowymi to na spokojnie. Przynajmniej 10 dni po owulacji można sprawdzić testem o czułości 10 ml :)

    a dlaczego myślisz, że za szybko? :) moim zdaniem jeśli tylko od dnia testu zaczniesz do końca owulacji lub dłużej to nie ma czegoś takiego jak „za szybko”. Czy się mylę?🫣

    My np staramy się od kilku dni po okresie do kilku dni przed okresem codziennie lub co drugi dzień, tak jak nam pasuje😁

    No i czekamy na upragnioną drugą kreseczkę… trzymajcie kciuki, w sobote lub w niedziele robie test!

    ℹ️luty 2024: AMH 1,99

    10.04.24 ⏸️ pozytywny test🥹

    11.04.24:
    beta 136,75
    progesteron 16,64

    13.04.24:
    beta 447,55
    progesteron 10,61

    ————————————-
    👩🏼27 lat
    👱🏼‍♂️30 lat
  • Kreska41 Przyjaciółka
    Postów: 137 31

    Wysłany: 21 stycznia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle 32dniowe,chhce zacząć testować od wtorku... teoretycznie owulacja w weekend ale zacznę wcześniej,chyba będzie ok ?

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ