X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja tuż po okresie
Odpowiedz

Owulacja tuż po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoś z was miał taką sytuację? Okres dostałam 2 czerwca skończył się wczoraj dziś obserwuje sluz płodny. Paski pokazują dryga kreskę re jeszcze nie tak mocną myślę że na dniach będzie ciemniejsza.

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugeruj się śluzem. Jeśli płodny sluz w Twoim mniemaniu pojawił się po owu być może masz zaburzone hormony. Idź na monitoring cyklu aby to potwierdzić. Inaczej nic nie wiadomo.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Nie sugeruj się śluzem. Jeśli płodny sluz w Twoim mniemaniu pojawił się po owu być może masz zaburzone hormony. Idź na monitoring cyklu aby to potwierdzić. Inaczej nic nie wiadomo.




    Ale to nowy cykl w poprzednim owulacja normalnie była.

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia 1990 wrote:
    Ale to nowy cykl w poprzednim owulacja normalnie była.
    Chodziło mi, ze jeśli skończył się ledwo co okres a już możesz mieć za rogiem owu to lepiej sprawdź to u lekarza. Bez monitoringu nie wiemy nigdy czy owu była, nawet jak się Nam tak wydaje. :)

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Chodziło mi, ze jeśli skończył się ledwo co okres a już możesz mieć za rogiem owu to lepiej sprawdź to u lekarza. Bez monitoringu nie wiemy nigdy czy owu była, nawet jak się Nam tak wydaje. :)



    Acha no tak. Niestety lekarza mam dopiero w polowie cyklu. Byłam ciekawa czy jest taka możliwość czy takie sytuacje się zdarzają?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia 1990 wrote:
    Acha no tak. Niestety lekarza mam dopiero w polowie cyklu. Byłam ciekawa czy jest taka możliwość czy takie sytuacje się zdarzają?
    Wszystko jest możliwe tak naprawdę. Podwójne owulacje, późne owulacje, wczesne. Okres dwa razy w miesiącu. Nikt nie potwierdzi Twoich domysłów bez lekarza. Możesz ewentualnie zrobić LH estradiol i progesteron. Wtedy będzie wiadomo czy to już owulacja

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Aquarius Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Nie sugeruj się śluzem. Jeśli płodny sluz w Twoim mniemaniu pojawił się po owu być może masz zaburzone hormony. Idź na monitoring cyklu aby to potwierdzić. Inaczej nic nie wiadomo.

    Hej, ja teraz mam podobnie. Dwa testy owulacyjne pozytywne w 6, 7 DC - dwa dni po okresie (4 dniowy) ostatnio miałam 12 DC, cykl był 29 dniowy, więc też mnie ciekawi czy faktycznie była owu tak wcześnie. Od tej pory testy negatywne i temp. 36,8

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ