Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na owulację > Owulacja tylko w jednym jajniku
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

alexxandra_aa
Ekspertka
50

Wysłany: 5 czerwca, 17:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajacie dziewczyny,

Mam pewien kłopot, a od czytania internetu pęka mi już głowa:(

Czy któraś z Was może miała przypadek, że owulacja ( i to ładne po 20 mm pęcherzyki) są tylko w niedrożnym jajniku?
Czy po jakimś czasie to się zmieniło czy już tak zostaje:(?

Starania od lutego 2018r.
30.05.2018 ocena drożności jajowodów (HyCoSy): P -, L +
04.07.2018 IUI

JagnaJankowska
Debiutantka
5

Wysłany: 14 czerwca, 12:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Przycupne.... ja mamjeden jajnik nieczynny :(

Karola__
Koleżanka
4

Wysłany: 14 czerwca, 12:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja najczęściej miałam z lewego jajnika. W prawym coś tam czasem się działo ale nie rosło.. I tak cały czas.
Nie da się udrożnić Twojego jajnika?

Karola

alexxandra_aa
Ekspertka
50

Wysłany: 1 lipca, 20:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Karola__ napisała:
Ja najczęściej miałam z lewego jajnika. W prawym coś tam czasem się działo ale nie rosło.. I tak cały czas.
Nie da się udrożnić Twojego jajnika?

Właśnie się nad tym zastanawiałam, a tu niespodzianka i po 8 mc mam wreszcie pęcherzyk w drożnym.
Nie wiem czy to przypadek czy działanie CLO wreszcie po dłuższej chwili przyniosło efekt.

A jak wyglada kwestia udrażniania? czy jest refundowane?

Starania od lutego 2018r.
30.05.2018 ocena drożności jajowodów (HyCoSy): P -, L +
04.07.2018 IUI

Karola__
Koleżanka
4

Wysłany: 3 lipca, 13:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie mam zielonego pojęcia bo lecze się prywatnie w PL..

Karola

Isaura81
Autorytet
439

Wysłany: 3 lipca, 13:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
alexxandra_aa napisała:
Właśnie się nad tym zastanawiałam, a tu niespodzianka i po 8 mc mam wreszcie pęcherzyk w drożnym.
Nie wiem czy to przypadek czy działanie CLO wreszcie po dłuższej chwili przyniosło efekt.

A jak wyglada kwestia udrażniania? czy jest refundowane?

HSG - badanie drożności przy okazji może udrożnić niewielkie zrosty i przepchać zbyt wąskie jajowody.
Jest na NFZ. Moja ginekolog załatwiła mi "od reki".

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
HSG - drożne jajowody
Niedomoga lutealna
Zioła ojca sroki nr 3

Maryśka :)
Debiutantka
0

Wysłany: 10 lipca, 18:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Weź nie jedz CLO!!!! to masz najgorsze co możesz brać chyba... masakra. Mnie tak lekarz załatwił tym, że miałam tyle pęcherzyków, że potem zabieg musiałam mieć. Znajdź jakiegoś lepszego lekarza po prostu. Ja miałam urażniany jajowód prawy, bo był niedrożny. Miałam też polipa. Teraz oba są sprawne i działamy. Ale dopiero w Rybniku Wojciech Kluszczyk mi do tego wszystkiego doszedł. Klinika ALBADT. Różne są opinie - ale ja polecam w 100 %.

Olga_89
Ekspertka
62

Wysłany: 19 lipca, 09:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Maryśka a w jakiej dawce przyjmowałaś clo? Mi akurat pomógł w rozwoju pęcherzyków, ostatnio 2 ładne mi się wytworzyły, gdzie wcześniej nie rosły praktycznie wcale. Może za dużą dawkę dostałaś? ja miałam 1tabl dziennie, pół miałam brac rano a pół wieczorem..

CLO + OVITRELLE
1,5 roku starań
niedoczynność tarczycy
lewy jajowód niedrożny

Paulik
Znajoma
4

Wysłany: 10 sierpnia, 11:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny ja mam lewy niedrożny jajowód po ciąży pozamaczinej.miałam robiony monitoring i było naprzemiennie ostatnie dwa cykle lewy prawy i teraz niestety lekarka była na urlopie i nie zobaczyłam czy faktycznie jest tak że znów prawy czynny :( cholerka biorę tylko miostygin i duphaston tak od 16 dc przez 10 dni. Ale tak mnie bolala ta lewa strona że się obawiam że częściej czynna jest ona niestety. Zobaczę w przyszłym miesiącu jak będzie. Mi każą starać się cały czas czy jest owulka po lewej czy prawej. Masakra czasem już nie mam sił

Paulik

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)