X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja z jednego jajnika? Castagnus
Odpowiedz

Owulacja z jednego jajnika? Castagnus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella1290 Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Mam pytanie o owulacje. Od 3 cykli biore castagnus bo kiedys mialam problemy z prolaktyna. Przy castagnusie mam regularne cykle 31 dni, bez castagnusa to roznie bywa, czasem jest i 38.. przy castagnusie dokladnie czuje owulacje w 17 dc, bo boli mnie jajnik jak cholera. Tyle ze kiedys mialam naprzemiennie owulacje a teraz od 3 msc ciagle lewy jajnik... Mialam 2 ciaze w 2020, jedna poroniona (biochemiczna) jedna zdrowa, w obie zaszlam przy owulacji z prawego jajnika, na 4 cykle staran 2 z prawego jajnika z zaplodnieniem, 2 z lewego bez. Teraz od 2 msc staram sie o dziecko i przy tych owulacjach z lewego jajnika nie wychodzi. Poprzednia ciaza zakonczona CC, czy mozliwe ze juz jestem nieplodna? Czy mozliwe ze mi uszkodzili jakos ten prawy jajnik lub jajowod ze teraz nie ma z niego owulacji? Troche sie martwie, nie dosc ze ciaza w tym kraju to stresujaca rzecz, to nie.wiem czy w ogole bede mogla sie starac o drugie dziecko, ten lewy jajnik mam dziwnie ulokowany i raczej nie sadze zeby ciaza z niego sie udala, a jeszcze gorzej jal wyjdzie jakas pozamaciczna :/ czy mozliwe zeby po 3 msc owulacji z lewego jajnika teraz nastapila jakims cudem owulacja z.prawej strony?
    I kolejne pytanie - jak dlugo moge brac castagnus? Biore juz prawie 3 msc, zostal mi 1 listek

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella1290 wrote:
    Czesc dziewczyny,
    Mam pytanie o owulacje. Od 3 cykli biore castagnus bo kiedys mialam problemy z prolaktyna. Przy castagnusie mam regularne cykle 31 dni, bez castagnusa to roznie bywa, czasem jest i 38.. przy castagnusie dokladnie czuje owulacje w 17 dc, bo boli mnie jajnik jak cholera. Tyle ze kiedys mialam naprzemiennie owulacje a teraz od 3 msc ciagle lewy jajnik... Mialam 2 ciaze w 2020, jedna poroniona (biochemiczna) jedna zdrowa, w obie zaszlam przy owulacji z prawego jajnika, na 4 cykle staran 2 z prawego jajnika z zaplodnieniem, 2 z lewego bez. Teraz od 2 msc staram sie o dziecko i przy tych owulacjach z lewego jajnika nie wychodzi. Poprzednia ciaza zakonczona CC, czy mozliwe ze juz jestem nieplodna? Czy mozliwe ze mi uszkodzili jakos ten prawy jajnik lub jajowod ze teraz nie ma z niego owulacji? Troche sie martwie, nie dosc ze ciaza w tym kraju to stresujaca rzecz, to nie.wiem czy w ogole bede mogla sie starac o drugie dziecko, ten lewy jajnik mam dziwnie ulokowany i raczej nie sadze zeby ciaza z niego sie udala, a jeszcze gorzej jal wyjdzie jakas pozamaciczna :/ czy mozliwe zeby po 3 msc owulacji z lewego jajnika teraz nastapila jakims cudem owulacja z.prawej strony?
    I kolejne pytanie - jak dlugo moge brac castagnus? Biore juz prawie 3 msc, zostal mi 1 listek
    Tak naprawdę wszystko jest możliwe. Nikt Ci w 100% nie da odpowiedzi na zadawane pytania.
    Ja również mam ciąże tylko z jednego lewego jajnika. Teraz owulacje były z lewego 5 cyklu i niestety ciąży brak. Jestem po CC jak Ty. Zrobiłam drożność dla pewności aby przepłukać ewentualne zrosty. Badanie na plus, nic nie było. Ciąży nadal brak.
    Spróbuj pójść na monitoring cyklu aby lekarz potwierdził to co czujesz. I te tabletki tez z Nim skonsultuj.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Bella1290 Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u lekarza w kwietniu, bo mialam tez infekcje grzybicza. Wtedy lekarz zobaczyl pecherzyk owulacyjny na lewym jajniku 17mm i 2 dni pozniej czulam owulacje, bo bolal bardzo lewy jajnik. No nic, zobaczymy jeszcze miesiac i najwyzej w lipcu znow sie zglosze do lekarza. Mam nadzieje tylko, ze nie mam zadnej ciazy pozamacicznej...

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella1290 wrote:
    Ja bylam u lekarza w kwietniu, bo mialam tez infekcje grzybicza. Wtedy lekarz zobaczyl pecherzyk owulacyjny na lewym jajniku 17mm i 2 dni pozniej czulam owulacje, bo bolal bardzo lewy jajnik. No nic, zobaczymy jeszcze miesiac i najwyzej w lipcu znow sie zglosze do lekarza. Mam nadzieje tylko, ze nie mam zadnej ciazy pozamacicznej...
    Oby było wszystko w porządku. Jeśli jednak nadal nie będzie owulowal ten dobry jajnik to powinnaś być stymulowana.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2326 2746

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do owulacji z jednego jajnika to jest to możliwe z tym że u mnie prawy jajnik jest zanikowy i nie funkcjonuje. Jestem stymulowana trzeci raz Aromkiem i co cykl pęcherzyk pojawia się w lewym jajniku.

    👱‍♀️30l 👱‍♂️29l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    11.04 6w4d CRL 0,49cm z ❤️
    25.04 2,21cm tęczowego cudu 8w6d
    08.05 3,95cm Skarba ❤️ 166bmp❤️ 10w6d
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    31.05 guz jajnika 7cm -wszystkie markery w normie
    19.06 Lilianka 175 g 17w0d 🩷
    22.06 laparoskopia
    4.07 19w2d 276g cukiereczka 😍
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki
    11.08 700g bąbelka 🥰
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷
    09.10 33w1d 2,050kg 🩷
    03.11 2,7kg 💗

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ