Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja - z którego jajnika
Odpowiedz

Owulacja - z którego jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 2 września 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie do dziewczyn, które chodzą na monitoring i mogą z całą pewnością stwierdzić, z którego jajnika w danym miesiącu była owulacja. Chciałam poznać Wasze doświadczenia, czy zwykle odbywa się to naprzemiennie, czy któryś jajnik u Was dominuje. Ja zawsze poluję na prawy, bo lewy mam niedrożny. Do tej pory byłam na trzech monitoringach i za każdym razem było inaczej - pierwszy cykl jajnik prawy, drugi cykl jajnik lewy, trzeci cykl jajnik prawy. Zastanawiam się, czy mogę stwierdzić, że u mnie zawsze jest na przemian i jeśli ostatnio był prawy to teraz powinnam założyć, że na 100% będzie lewy, czy może się zdarzyć, że czasem dwa cykle z rzędu owulacja może u takich osób występować z tego samego jajnika miesiąc po miesiącu (tzn. ja wiem, że ogólnie jest to możliwe, są kobiety, które mają cały czas z jednego lub przez dwa miesiące z tej samej strony, ale chodzi mi o osoby, które do tej pory miały zawsze na przemian. Z góry dziękuję za Wasze doświadczenia w tym temacie.

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ