Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja, zanik śluzu a ciąża?
Odpowiedz

Owulacja, zanik śluzu a ciąża?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • LuckyJack Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny proszę was o pomoc bo nie wiem co ze mną jest..

  Od początku nowego cyklu kocham się regularnie z moim partnerem, codziennie kilka razy pod rząd dochodzi we mnie. I własnie jestem 19 dniu cyklu i mam brak śluzu płodnego.. Czy to może być oznaką że do owulacji nie doszło? Czy po prostu śluz "wypłyną" podczas naszych stosunków..
  Przedwczoraj tzn 17 Dc, miałam pod wieczór płodny śluz taki jak obserwowałam podczas poprzednich cykli, ale dziś już znikł. Nie wiem co o tym myśleć. Cykle mam 32 - 34 dniowe.. A teraz gdy próbuję zbadać ten śluz to u wejścia pochwy jest sucho, a w środku po wyciągnięciu palca czuć lekką wilgotność. Ale palec jest trochę jakby klejem przejechany. Nic nie widać aby na nim było, ale lekko się klei..
  Czy to normalne? Pomóżcie mi.

  Pierwszy raz mi się zdarzyła taka sytuacja dlatego nie poszłam z tym do ginekologa jeszcze..

  Nasze stosunki z partnerem nie są staraniem się o dzidziusia, ale mimo wszystko zastanawiam się czy jest możliwość zajścia w ciążę, mimo braku śluzu i jak podejrzewam owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego