X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja, zanik śluzu a ciąża?
Odpowiedz

Owulacja, zanik śluzu a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LuckyJack Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę was o pomoc bo nie wiem co ze mną jest..

    Od początku nowego cyklu kocham się regularnie z moim partnerem, codziennie kilka razy pod rząd dochodzi we mnie. I własnie jestem 19 dniu cyklu i mam brak śluzu płodnego.. Czy to może być oznaką że do owulacji nie doszło? Czy po prostu śluz "wypłyną" podczas naszych stosunków..
    Przedwczoraj tzn 17 Dc, miałam pod wieczór płodny śluz taki jak obserwowałam podczas poprzednich cykli, ale dziś już znikł. Nie wiem co o tym myśleć. Cykle mam 32 - 34 dniowe.. A teraz gdy próbuję zbadać ten śluz to u wejścia pochwy jest sucho, a w środku po wyciągnięciu palca czuć lekką wilgotność. Ale palec jest trochę jakby klejem przejechany. Nic nie widać aby na nim było, ale lekko się klei..
    Czy to normalne? Pomóżcie mi.

    Pierwszy raz mi się zdarzyła taka sytuacja dlatego nie poszłam z tym do ginekologa jeszcze..

    Nasze stosunki z partnerem nie są staraniem się o dzidziusia, ale mimo wszystko zastanawiam się czy jest możliwość zajścia w ciążę, mimo braku śluzu i jak podejrzewam owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ