Odpowiedz

owulka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agatka27 Nowa

Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy następuje owulacja?nie mam bólu jajników

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie takie proste:) Musiałabyś chodzić na monitoring żeby mieć 100% pewność kiedy ją masz. A jak długie masz cykle? Z reguły jest to ok 12-14 dni przed miesiączką. Więc jak masz regularne cykle możesz sobie policzyć orientacyjnie. Trzeba pamiętać jednak, że każdy sykl jest nieco inny, dużo rzeczy na to wpływa. Możesz się wspomagać testami owulacyjnym, ja tak robię, bo u mnie bywa 15dc, a nawet i 19dc. Można też obserwować śluz płodny - zwiastuje nadejście owulki.

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mi ktos by mogl podopowiedziec, czy u mnie owulka mogla juz wystapic`?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego