SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCOS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM. Jest może ktoś z pcos i hiperprolaktynemią

  • truskavvkowa Przyjaciółka
    Postów: 121 47

    Wysłany: 12 maja 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam PCOS i hiperprolaktynemię :) Mam nadzieję, że znajdzie się nas jeszcze więcej. (Nie życząc nikomu oczywiście źle :) )

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 13 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest kilka wątków o PCOS już

  • Oktawia:) Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 13 maja 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam PCOS

  • 0la Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej'lewy jajnik mam z pcos,pozdrawia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja oba jajniki i zbieram się na laparoskopie

  • Nytusia84 Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mi stwierdzono PCOS 3 lata temu, ale w listopadzie inny lekarz wykluczył PCOS, czy to możliwe ? Bez "wspieraczy" @ nie przychodzi

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja mam PCOS i za dużą prolaktynę (bo wstrzymam się od określeń do czasu wizyty u lekarza z wynikami badań)

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • ann25 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja również mam pcos:( brak owulacji, brak @. Pierwsze podejscie do in vitro nie udane:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam zioła koleżanka moja po invitro też nie zaszła dopiero z ziołami udało się
    ann25 wrote:
    Hej ja również mam pcos:( brak owulacji, brak @. Pierwsze podejscie do in vitro nie udane:(

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 lata temu zdiagnozowano PCOS z insulinoopornością i hiperprolaktynemię. Leczyłam się raczej doraźnie, ale od tego miesiąca rozpoczęliśmy z mężem starania na poważnie, więc po konsultacji z ginekolog zaczęłam się leczyć i obserwować cykl.

  • ann25 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    polecam zioła koleżanka moja po invitro też nie zaszła dopiero z ziołami udało się


    Hej. a nie wiesz jakie to były zioła. Lecze sie w invimedzie w Warszawie od stycznia 2013. Mam niedrożny jeden jajowód, wysokie amh 22, a dodatkowo badania nasienia mojego meża również nie są dobre. Największy problem mamy z morfologią plemników. Było 1,43% 3,44% a ostatnie badania wykazały 0% prawidłowych plemników. Przy pierwszym podejsciu do in vitro mieliśmy 15 komórek, z czego tylko 6 mogło zostać zapłodnionych. Niestety zapłodniły się tylko 2 i na dodatek nie rozwijały się. Lekarze nie byli w stanie mi powiedzieć czemu nie chciały się rozwiją i zapładniać;/ nic kompletnie nic. kolejne podejście planujemy na sierpień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są tez zioła które poprawiają jakość plemników wejdź na forum do nas wszystkie zielary dziewczyny maja naprawde szeroką. Wiedzę

    ann25 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ