X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację pecherzyk 22 dc
Odpowiedz

pecherzyk 22 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam laparoskopie 23 listopada usuniete 2 torbiele jeden endometrialny drugi czynnosciowy.okres po laparoskopii byl 19,12,12. wczoraj bylam u gin i okazalo sie ze jest pecherzyk 18 mm w 23 dniu cyklu.czy Ktoras z Was miala podobnie? czy brac go pod uwage jako prawdopodobna owulacje? gin chical dac mi zastrzyk zeby pekl na pewno ale nigdzie w aptece go nie mieli..:(

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli pęcherzyk pęknie to owulka bedzie !!! Idz za parę dni na monitoring to lekarz ci powie czy pecherzyk pękł!!!
    A w jakich dniach masz przeważnie owulkę!!

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomiedzy 12-14 dniem.nic mi sie w tym miesiacu nie zgadza sluz wskazujacy na dni plodne byl ok12-15 dnia cyklu.cykle mam regularne z wyjatkiem tego :P Czy usg robione 22 dc potwierdzilo wczesniejsza owulacje? Czy to wogole mozliwe.jak narazie tylko jeden jajnik pracuje lewy jeszcze spi i wraca do siebie.Zaczelam mierzyc temp i mam 37,2 przez ostatnie dwa dni czyli 23 i 24 dzien cyklu

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka może po tych torbielach coś się poprzestawiało więc bez paniki!!! możesz iść na monitoring i sprawdzić czy pęcherzyk pękł!!!
    A mi też czasami tylko na jednym jajniku pęcherzyki się robią a lekarz mówi że jest ok wszystko!!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ