X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pęcherzyk dominujący
Odpowiedz

Pęcherzyk dominujący

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna777* Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 lipca 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani, pomóżcie czy ktoś może byl w podobnej sytuacjw lutym poroniłam 9 tyg maleństwo, ciąża obumarła zakończona łyżeczkowaniem.
    Po pierwszej miesiaczce zaczęłam brać duphaston aby wyregulować cykl ( od 16 DC przez 10 dni).
    Od cyklu majowego zaczęliśmy starać się o maleństwo na razie nic.

    W środę w dniu 11 cyklu byłam na kontrolnym USG . Ginekolog powiedziała że nie ma dominującego pęcherzyka. Dziś 14 dzień cyklu dostałam sluz płodny. Mój cykl ostatnio trwa 32 dni.

    Czy to możliwe aby pojawił się pęcherzyk ? Czy mimo jego braku występuje śluz płodny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2021, 23:01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ