X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację pecherzyk graffa -nieregularny ksztalt
Odpowiedz

pecherzyk graffa -nieregularny ksztalt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Syl Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któras z Was miala pecherzyk graffa o nieregularnym ksztalcie?w 14 dc mial 19mm i nieregularny ksztalt w drugim jajniku rowniez 19mm ale ten w lewym jest ladny owalny

  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl wrote:
    dziewczyny czy któras z Was miala pecherzyk graffa o nieregularnym ksztalcie?w 14 dc mial 19mm i nieregularny ksztalt w drugim jajniku rowniez 19mm ale ten w lewym jest ladny owalny
    U mnie w 24 dc przy cyklach 31-33 dni pecherzyk 14mm tylko A właśnie w 24dc testy owu pozytywne wcześniej negatywne były. Dostałam Clo na wzrost pęcherzyka....zobaczymy w połowie cyklu po wynikach mam się do niego zgłosić....

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ