X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pik LH później niż owu ?
Odpowiedz

Pik LH później niż owu ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy owulacja może się odbyć bez piku LH ?
    11 dc troszke czułam jajnik, pojawił się bardziej wodnisty sluz (nie miewam kurzego białka..) zaczęłam robić testy owu ale cały czas były negatywne. W 14 dniu cyklu jajnik bolał bardzo aż promieniowało mi na nogę byłam pewna ze to owulacja choć testy były cały czas negatywne. Pozytywny test pokazał się dopiero 16 dnia cyklu gdy sluz wyglądał już jak balsam - biały mleczny. Czy możliwe ze pik LH wystąpił po owulacji ? 17 dc to byłaby najpóźniejsza owulacja jaka mam od 10 pomiarów - wcześniej nie mierzyłam. Zawsze miewałam 12-15 dc. Dodam ze nie zawsze robiłam testy owu ale zawsze licząc od bólu takiego jak w 14 dc miałam mijało 13 dni i miałam okres wiec tak jakby ten ból zawsze oznaczał owu.. i gdy robiłam akurat testy to się pokrywały z tym. Tym razem jest dziwacznie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie, mam płodny śluz 2-3 dni i dopiero jak robi się sucho pik.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ