X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pik LH później niż owu ?
Odpowiedz

Pik LH później niż owu ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy owulacja może się odbyć bez piku LH ?
    11 dc troszke czułam jajnik, pojawił się bardziej wodnisty sluz (nie miewam kurzego białka..) zaczęłam robić testy owu ale cały czas były negatywne. W 14 dniu cyklu jajnik bolał bardzo aż promieniowało mi na nogę byłam pewna ze to owulacja choć testy były cały czas negatywne. Pozytywny test pokazał się dopiero 16 dnia cyklu gdy sluz wyglądał już jak balsam - biały mleczny. Czy możliwe ze pik LH wystąpił po owulacji ? 17 dc to byłaby najpóźniejsza owulacja jaka mam od 10 pomiarów - wcześniej nie mierzyłam. Zawsze miewałam 12-15 dc. Dodam ze nie zawsze robiłam testy owu ale zawsze licząc od bólu takiego jak w 14 dc miałam mijało 13 dni i miałam okres wiec tak jakby ten ból zawsze oznaczał owu.. i gdy robiłam akurat testy to się pokrywały z tym. Tym razem jest dziwacznie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie, mam płodny śluz 2-3 dni i dopiero jak robi się sucho pik.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ