X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację plamienia a owulacja
Odpowiedz

plamienia a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wracam po dłuugiej przerwie ;)
    I znów mam problemy z cyklami;/ Lekarz mi powiedział, że po ciąży i karmieniu piersią czasem trzeba czasu, żeby wszystko wróciło do normy, z tym że ja przed ciążą miałam cykle 45dniowe, więc to wcale nie norma. Ale do rzeczy.
    Pierwszy okres po karmieniu miałam wywołany luteiną, drugi przyszedł po 42dniach. Wg kalkulatora za 2 dni mam owulacje, testy owu negatywne, brak płodnego sluzu i od wczoraj mam różowe plamienia, które dziś się nasiliły. Szyjki nie badam, bo jak nie robię tego od początku cyklu to nie potrafię powiedzieć czy jest nisko itd.
    I nie wiem czy biec do gin z tymi plamieniami (najbliższy termin w piątek;/), bo czytałam że zdarzają się przy owu, ale testy mam negatywne i już nie wiem co myśleć. Jakaś rada, a może któraś z was też tak miała?

  • mala154 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam plamienia teraz wlasnie i sie okazalo ze mam niski estradiol wiec owu nie bedzie

    wis
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ