Forum W oczekiwaniu na owulację plamienia po owulacji
Odpowiedz

plamienia po owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • migotka Przyjaciółka

Wysłany: 12 października 2013, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dręczy mnie pewien problem a mianowicie to, że prawie w każdym cyklu występują u mnie plamienia po owulacji. Nie wiem czym jest to spowodowane i zastanawiam się czy to czasem nie jest brak lub nadmiar jakiegoś hormonu.
    Miała któraś z was dziewczęta taki problem i pomoże mi to sobie poukładać w głowie?

• aga.just Autorytet

Wysłany: 14 października 2013, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że plamienie około owulacyjne to nic złego, ot niektóre kobiety mają, inne nie

m_d_f, m_d_f lubią tę wiadomość

• dodinka Autorytet

Wysłany: 18 października 2013, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka wrote:
    Dręczy mnie pewien problem a mianowicie to, że prawie w każdym cyklu występują u mnie plamienia po owulacji. Nie wiem czym jest to spowodowane i zastanawiam się czy to czasem nie jest brak lub nadmiar jakiegoś hormonu.
    Miała któraś z was dziewczęta taki problem i pomoże mi to sobie poukładać w głowie?

Też często mam plamienia po owulacji i potem straszny ból z jednej strony kiedyś myślałam że to wyrostek ale moja gin mówi że plamienie i ból to po pęknięciu pęcherzyka mówiła że często też jest plamienie przy zagnieżdżeniu więc wszystko ok jest

3jvz3e5eovkng9e9.png

qb3c3e5emn8zmtdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego