X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację plamienia po owulacji
Odpowiedz

plamienia po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 12 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dręczy mnie pewien problem a mianowicie to, że prawie w każdym cyklu występują u mnie plamienia po owulacji. Nie wiem czym jest to spowodowane i zastanawiam się czy to czasem nie jest brak lub nadmiar jakiegoś hormonu.
    Miała któraś z was dziewczęta taki problem i pomoże mi to sobie poukładać w głowie?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 października 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że plamienie około owulacyjne to nic złego, ot niektóre kobiety mają, inne nie

    m_d_f, m_d_f lubią tę wiadomość

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 18 października 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka wrote:
    Dręczy mnie pewien problem a mianowicie to, że prawie w każdym cyklu występują u mnie plamienia po owulacji. Nie wiem czym jest to spowodowane i zastanawiam się czy to czasem nie jest brak lub nadmiar jakiegoś hormonu.
    Miała któraś z was dziewczęta taki problem i pomoże mi to sobie poukładać w głowie?




    Też często mam plamienia po owulacji i potem straszny ból z jednej strony kiedyś myślałam że to wyrostek ale moja gin mówi że plamienie i ból to po pęknięciu pęcherzyka mówiła że często też jest plamienie przy zagnieżdżeniu więc wszystko ok jest

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ