X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie a testy
Odpowiedz

Plamienie a testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 21 października 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dopiero rozpoczęłam staranie się o ciążę. Mam mały problem.

    Otóż, obecnie jest 13 dzień cyklu, od 5 dni mam śluz rozciągliwy, szyjka wysoko, miękka, otwarta. Testy owulacyjne robione codziennie od 5 dni - negatywne. Okej, może nie być owulacji. Ale skąd w takim razie pojawiło się plamienie? 10, 12 i 13 d.c. lekkie, ale jest. Myślałam, że to plamienie owulacyjne, ale testy wyszły negatywne.
    W tym miesiącu nie mierzyłam temperatury. Czy ktoś się z czymś podobnym spotkał?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 23 października 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i ja miałam podobnie. W 17 i 18 dc. kiedy powinnam teoretycznie mieć owulację mialam lekkie plamienia. Temperatura nie potwierdziła mi owulacji. Czytałam, że plamienie niekoniecznie musi być w dniu ani tuż przed owu, że to tylko spadek estrogenów i że owulacja może wystąpić kilka dni po plamieniach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ