Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Catrina Nowa

Wysłany: 29 sierpnia 2017, 00:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. 9/10 dnia cyklu miałam prawdopodobnie owulacje (potwierdzona przez usg w 12 dc - "niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa"). Od 12 dc do dziś (17dc) mam zwiększoną ilość płynnego śluzu lekko zabarwionego na beżowo (kawa z mlekiem, albo raczej mleko z kawa :-) ). Od dwóch dni zauważyłam na papieze pojedyncze grudki z małą ilością niteczek w kolorze brazowym. Dodam iż od tego momentu pobolewa mnie co jakiś czas jajnik oraz towarzyszy mu "szczypanie" macicy. Stosunek odbył się 9dc, staramy się od dwóch lat. Przyjmuje Euthyrox 50mg oraz Bromocorn 2.5mg. Czy to może być implantacja zarodka? Bardzo proszę o odpowiedź.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego