X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Catrina Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. 9/10 dnia cyklu miałam prawdopodobnie owulacje (potwierdzona przez usg w 12 dc - "niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa"). Od 12 dc do dziś (17dc) mam zwiększoną ilość płynnego śluzu lekko zabarwionego na beżowo (kawa z mlekiem, albo raczej mleko z kawa :-) ). Od dwóch dni zauważyłam na papieze pojedyncze grudki z małą ilością niteczek w kolorze brazowym. Dodam iż od tego momentu pobolewa mnie co jakiś czas jajnik oraz towarzyszy mu "szczypanie" macicy. Stosunek odbył się 9dc, staramy się od dwóch lat. Przyjmuje Euthyrox 50mg oraz Bromocorn 2.5mg. Czy to może być implantacja zarodka? Bardzo proszę o odpowiedź.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ