X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację plamienie po okresie
Odpowiedz

plamienie po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katerinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie: Czy któraś z Was miała kiedyś plamienie 2 dni po tym jak skończył się okres? Ja mam taką sytuację pierwszy raz, trochę mnie to stresuje, do tego kłuje mnie w brzuchu bardzo... co to może oznaczać??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 21:18

    all you need is love
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyn jest wiele: współżycie zaraz po okresie, nadżerka, zaburzenia hormonalne, infekcja. Jeśli to się powtórzy, to warto o to zapytać lekarza:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnio i u mnie to są zaburzenia hormonalne, gadałam o tym z gin, było robione usg.. owulację mam prawdopodobnie bardzo późno albo wcale. Anatomicznie wszystko wygląda ok. tylko właśnie z hormonami jakieś cuda się dzieją.

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam tak samo. Okres 7 dni trwał i przez 3 dni jeszcze miałam brązowe plamienia. Dzisiaj ide do do mojego doktorka to zapytam o co tu chodzi :-) W poprzednim cyklu mialam torbiel czynnościową i takie plamienia mialam przed okresem i po. Podejrzewam że to jakies zaburzenia. Ale Tobie radze pojsc do gina i zrobic usg, przynajmniej bedziesz spokojniejsza wiedzac co tam sie dzieje. :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie to różnie bywa. Czasem mam plamienie przedmiesiączkowe dwa dni przez, okres chyba mogę nazwać skąpym, bo tylko dwa dni, a później kolejne dwudniowe plamienie. Ale bywają też takie miesiące, że plamienie nie występuje, więc nie wiem od czego to zależy. Moja Gin.jakoś nie specjalnie przywiązuje wagę gdy jej o tym mówię...

  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam przez nadżerke

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 16 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny można wykonać jakieś badania, które jednoznacznie określą co jest powodem takiego plamienie? Czy tylko gin. może stwierdzić podczas badania?

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc przy następnej wizycie muszę zwrócić uwagę na sprawdzenie tego. Choć moja ginekolog robiąc badanie USG nigdy nic nie stwierdziła, więc mam nadzieję, że jest ok :)

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 17 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • vintoyra Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia brązowe (jakby wodniste, ale brunatne) mam ja - ale to wynik najprawdopodobniej:
    1. wodniaka (on jak się opróźnia do macicy - a tak podobno może robić - to daje taki efekt plamienia
    2. przy cystach - też tak miałam wcześniej (miałam wycięte), ale podobno na tym samym jajniku co wodniak robi się kolejna ...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam brązowe plamienia i okazało sie że to przewlekły stan zapalny endometrium. Po antybiotyku i metronidazolu problem znikł :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu mam to samo 2 dni po miesiączce plamienia. Aczkolwiek nie są nawet brązowe tylko bardzo jasne i tylko rano. Mam nadzieję że to nic poważnego. Zaczęłam brać wiesiołka i witaminy ale to raczej nie od tego.

  • better_angie Koleżanka
    Postów: 32 5

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym podbić temat.
    Może któraś z Was obecnie zmaga się z problemem brązowych plamień przed i po okresie?
    Jeśli tak to piszcie

    36 lat
    Starania od 5 lat
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ