Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie w środku cyklu, temperatura a owulacja
Odpowiedz

Plamienie w środku cyklu, temperatura a owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malaa Nowa

Wysłany: 28 lutego 2020, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 Staramy się z narzeczonym o dzidzie aktualnie 4 cykl. Moje cykle trwają zazwyczaj 25-29 dni. Wczoraj (13dc) miałam brązowe plamienie, które trwało od południa do wieczora, przy czym miałam również ból w podbrzuszu (aktualnie również mnie pobolewa, ale mniej) . Śluz był bardzo wodnisty, czułam go aż na moich nogach przy wstaniu z łóżka. Od 4dc aż do dzisiaj moje libido jest ogólnie dosyć wysokie, a śluz przypominający właśnie ten płodny pojawił się ok 7dc. Czy możliwe, że to plamienie mogło być oznaką owulacji czy może mam się zacząć martwić? Temperatura mi jeszcze nie podskoczyła i ogólnie w tym cyklu jest jakaś dziwna :/ Wizytę u ginekologa mam niestety dopiero pod koniec marca :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 12:08

• szamanka91 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2020, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaa wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 Staramy się z narzeczonym o dzidzie aktualnie 4 cykl. Moje cykle trwają zazwyczaj 25-29 dni. Wczoraj (13dc) miałam brązowe plamienie, które trwało od południa do wieczora, przy czym miałam również ból w podbrzuszu (aktualnie również mnie pobolewa, ale mniej) . Śluz był bardzo wodnisty, czułam go aż na moich nogach przy wstaniu z łóżka. Od 4dc aż do dzisiaj moje libido jest ogólnie dosyć wysokie, a śluz przypominający właśnie ten płodny pojawił się ok 7dc. Czy możliwe, że to plamienie mogło być oznaką owulacji czy może mam się zacząć martwić? Temperatura mi jeszcze nie podskoczyła i ogólnie w tym cyklu jest jakaś dziwna :/ Wizytę u ginekologa mam niestety dopiero pod koniec marca :/
    Dużo dziewczyn ma plamienie owulacyjne więc możliwe że był to zwiastun owulacji :)

Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne
    CLO 3 cykle - nieudane
    Aromek 3 cykle - nieudane
    On: morfo 8% > 2% > 2,5%
    HSG - OK ✓
    Kariotypy -OK ✓
    AMH - 3,47
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1
    Wit. D - 38,7
    Homocysteina - 7,19
    ANA 1 ANA 2 - ujemne

Marzec: Wizyta InviMed
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego