X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plodny sluz po owulacji
Odpowiedz

Plodny sluz po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cosima Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,owulacje mialam potwierdzona w środę ,wtedy pękł pwcherzyk .. dziś zaobserwowałam u siebie sluz plodny . Rozciagliwy ,jak białko jaja . Nic z tego nie rozumiem .. kochalismy się z mężem wtorek, środa . Staramy się już od lipc i ciągle nic ... endometrium miamam 7mm w czwartek . Dodam że pierwsze dziecko to złoty strzał, również z endometrium między 6 a 7 mm

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosima wrote:
    Witam ,owulacje mialam potwierdzona w środę ,wtedy pękł pwcherzyk .. dziś zaobserwowałam u siebie sluz plodny . Rozciagliwy ,jak białko jaja . Nic z tego nie rozumiem .. kochalismy się z mężem wtorek, środa . Staramy się już od lipc i ciągle nic ... endometrium miamam 7mm w czwartek . Dodam że pierwsze dziecko to złoty strzał, również z endometrium między 6 a 7 mm

    Jeju. Dzisiaj przejrzałam wszystkie wątki na OF o śluzie bo i mnie podobna sytuacja😳 co prawda ja mam jeszcze jakieś zwichrowania po ciąży i nawet nie wiem czy mi owulka wróciła ale niby temperatura potwierdza owulacje pare dni temu, już miałam śluz kremowy a od dzisiaj znowu mega dużo rozciagliwego jak płodny. Czytałam o spadku progesteronu🤔 u mnie może to być poprostu nic ale u Ciebie mam nadzieje ze swiadczy o implantacji 😁✊🏻

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Cosima Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Jeju. Dzisiaj przejrzałam wszystkie wątki na OF o śluzie bo i mnie podobna sytuacja😳 co prawda ja mam jeszcze jakieś zwichrowania po ciąży i nawet nie wiem czy mi owulka wróciła ale niby temperatura potwierdza owulacje pare dni temu, już miałam śluz kremowy a od dzisiaj znowu mega dużo rozciagliwego jak płodny. Czytałam o spadku progesteronu🤔 u mnie może to być poprostu nic ale u Ciebie mam nadzieje ze swiadczy o implantacji 😁✊🏻
    Ja mam tak zawsze po owulacji 😅 ;) w środę zbadam progesteron i zobaczę

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosima wrote:
    Ja mam tak zawsze po owulacji 😅 ;) w środę zbadam progesteron i zobaczę
    Ja wcześniej miałam śluz płodny tuż przed miesiączka ale nie 2-3dni po owulacji. No może ze nie doszło do niej🤔 ale temperatura wzrosła.. tez nic z tego nie rozumiem 🤯

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam sluz płodny po owulacji i zaszłam w ciążę tez bylo to dla mnie dziwne.

    Hania007 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie robiłaś monitoringu, to nie masz pewności, kiedy była owulacja. Dlatego trzeba uprawiać seks regularnie, cały cykl, bo nigdy nic nie wiadomo. U mnie od 5-6 dpo w udanych cyklach zawsze pojawiał się śluz, ale lepki i biały. To był pierwszy objaw ciąży.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ