X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Płodny śluz w innym dniu niż krwawienie i pozytywny test
Odpowiedz

Płodny śluz w innym dniu niż krwawienie i pozytywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 16 listopada 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Forum śledzę już jakiś czas, ale to mój pierwszy post.
    Staramy się z mężem od kilku miesiący o dziecko. Cykle mam regularne co 26-28 dni. Od miesiąca biorę euthyrox celem obniżenia tsh z 2.17 do 1 i ostatni cykl miał długość 24 dni. Czas trwania miesiączki to 7 dni, z tym że ostatnie 3 dni to lekkie plamienia. 10-12 dzień cyklu miałam śluz wodnisty, jednak gdy 12 dc zrobiłam test owulacyjny wynik był negatywny. W sobotę (15 dc) rano test owulacyjny był negatywny, a o 22 test owulacyjny wyszedł pozytywny, w niedzielę o 22 miałam lekkie krwawienie i ból jajnika jednak śluz był suchy. Jak myślicie, czy plamienie, którego nigdy wcześniej nie miałam może świadczyć o owulacji? Czy może owulacja jednak była w dniach gdy śluz był zdecydowanie wodnisty?
    Z góry dziękuję.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ