X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację pomoc przy testach owulacyjnych
Odpowiedz

pomoc przy testach owulacyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    wczoraj (14 dc) koło 11 robiłam test owulacyjny i wyglądał tak :https://zapodaj.net/54488392c907d.jpg.html

    wieczorem powtórzyłam licząc na pik, ale kreska była juz bledsza...
    powtórzyłam dziś znów (15dc) i kreska jeszcze bledszan:( nie wiem jak mam to rozumieć, powtarzać jutro rano??

  • Zapominajka Przyjaciółka
    Postów: 94 107

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może przeliczyłas pik? Przy takich mocnych powinno się sprawdzić kilka razy w ciągu dnia. Dosikaj rano i jeśli będzie bledszy to bym obstawiała że już po piku ale zazwyczaj warto zrobic kilka dla pewności czy blednie jeśli ma się jakieś długie i nieregularne cykle.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ