X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, prosze powiedzcie czy według Was nie było tutaj owulacji?mam wrażenie ze za wcześnie wzięłam duphaston, biorę 1 tabletkę i jednak owulacja sie 'rozmyśliła' i to jest bezowulacyjny cykl? Nie wiem czy brać teraz duphaston dokonać czy moge odstawić?w ciazy na pewno nie jestem przy tak niskiej temperaturze a duphaston ma duzo skutków ubocznych które mi trochę przeszkadzają...

    To link do wykresu

    https://ovufriend.pl/graph/15d96ea93db3294ea2991d24b2794804

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 17:50

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przesilenie wiosenne tak na Ciebie działa?

    A jakie skutki uboczne na duphaston w cyklach bezowulacyjnych? :-/

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też mam dylemat..
    podczas usg 26 lutego lekarz stwierdzil ze mam torbiel 2 cm. Przed miesiaczka torbiel sie zwiekszyla i wynosila 4 cm ale pecherzyk normalnie sobie pekl. Po miesiaczce torbiel znow ma 2 cm (bralam duphaston na wchloniecie). Lekarz powiedzial ze podejrzewa endometrioze a podczas usg w 10 dniu cyklu nie zauwazyl pecherzyka.
    Z mojej temperatury wynikaloby ze owulacja odbyla sie wlasnie wczoraj..
    Czy moglybyscie zerknac na moj wykres? akurat wczoraj nie zrobilam testu owu.. Ale czy to mozliwe zeby lekarz nie zauwazyl pecherzyka lub stanu w trakcie owulacji?

    3b47b7893afae19f2e022aa61a0ec1c6.png

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiecie o moim cyklu, czy była owulka? w piątek tak strasznie bolał mnie brzuch, krzyż, śluz miałam idealny jak na dni płodne, tempka wskoczyła wyższa a potem spadła, sama nie wiem ...

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ