X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pomyłka lekarza. Kiedy mogła być owulacja?
Odpowiedz

Pomyłka lekarza. Kiedy mogła być owulacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Vew Ekspertka
  Postów: 125 82

  Wysłany: 23 stycznia 2021, 11:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny. 27.12 miałam krwawienie. Była to ciąża biochemiczna. 14.01 byłam u ginekologa, który uważa że endometrium wskazuje na przebytą owulacje, widział też ciałko żółte. Zdziwiło mnie to bo testy owulacyjne wychodziły negatywne i nie miałam plodnego śluzu ale uwierzyłam w to. Kilka dni później pojawił się ból brzucha, plodny śluz i 18.01 zrobiłam jeszcze jeden test owulacyjny, który wyszedł pozytywny. Nie wiem co o tym myśleć. Ginekolog mógł się tak pomylić? Czy ktoś miał podobnie?

  - 27.12.2020 CB
  - 02.02.2021 beta HCG 128
  - 05.02.2021 beta HCG 379
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ