X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pomyłka lekarza. Kiedy mogła być owulacja?
Odpowiedz

Pomyłka lekarza. Kiedy mogła być owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vew Ekspertka
    Postów: 125 82

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. 27.12 miałam krwawienie. Była to ciąża biochemiczna. 14.01 byłam u ginekologa, który uważa że endometrium wskazuje na przebytą owulacje, widział też ciałko żółte. Zdziwiło mnie to bo testy owulacyjne wychodziły negatywne i nie miałam plodnego śluzu ale uwierzyłam w to. Kilka dni później pojawił się ból brzucha, plodny śluz i 18.01 zrobiłam jeszcze jeden test owulacyjny, który wyszedł pozytywny. Nie wiem co o tym myśleć. Ginekolog mógł się tak pomylić? Czy ktoś miał podobnie?

    - 27.12.2020 CB
    - 02.02.2021 beta HCG 128
    - 05.02.2021 beta HCG 379
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ