Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owu po owulacji ?!
Odpowiedz

Pozytywne testy owu po owulacji ?!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Zastanawiam się czy to możliwe i dlaczego tak jest, że po owulacji testy owulacyjne wychodzą wciąż pozytywne ? OvuFriend wyznaczył mi owulację, a ja przez 3 kolejne dni miałam pozytywne testy. Dziwne czy normalne ?

7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

Aniołek - 26.06.2013r
  • oliwia85 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana bo poprostu jeszcze hormon lh jest we krwi:)

Fasia lubi tę wiadomość

w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Zastanawiam się czy to możliwe i dlaczego tak jest, że po owulacji testy owulacyjne wychodzą wciąż pozytywne ? OvuFriend wyznaczył mi owulację, a ja przez 3 kolejne dni miałam pozytywne testy. Dziwne czy normalne ?

Testy LH robi się tylko do pierwszego pozytywnego wyniku :P Za każdym razem jest inny wyrzut LH, od tego jak był duży zależy w jakim tempie będzie spadał.

Fasia lubi tę wiadomość

48f411ed51.png
  • Fasia Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2014, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) wciąż się uczę obserwować swoje ciało i odczytywać znaki jakie wysyła :)

7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

Aniołek - 26.06.2013r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego