Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz na Dzień Ojca!

Co wiesz o plemnikach swojego partnera?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owu po owulacji ?!
Odpowiedz

Pozytywne testy owu po owulacji ?!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Zastanawiam się czy to możliwe i dlaczego tak jest, że po owulacji testy owulacyjne wychodzą wciąż pozytywne ? OvuFriend wyznaczył mi owulację, a ja przez 3 kolejne dni miałam pozytywne testy. Dziwne czy normalne ?

7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

Aniołek - 26.06.2013r
  • oliwia85 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana bo poprostu jeszcze hormon lh jest we krwi:)

Fasia lubi tę wiadomość

w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Zastanawiam się czy to możliwe i dlaczego tak jest, że po owulacji testy owulacyjne wychodzą wciąż pozytywne ? OvuFriend wyznaczył mi owulację, a ja przez 3 kolejne dni miałam pozytywne testy. Dziwne czy normalne ?

Testy LH robi się tylko do pierwszego pozytywnego wyniku :P Za każdym razem jest inny wyrzut LH, od tego jak był duży zależy w jakim tempie będzie spadał.

Fasia lubi tę wiadomość

48f411ed51.png
  • Fasia Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2014, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) wciąż się uczę obserwować swoje ciało i odczytywać znaki jakie wysyła :)

7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

Aniołek - 26.06.2013r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ