X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owulacyjne
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 441

    Wysłany: 27 sierpnia 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Proszę abyście zerknely na moje testy. Kreski w poprzednich dniach niby podobne, ale dopiero dzisiaj widać silniejsza 15 dc. Czy dopiero dzisiaj mogę zaznaczyć że test był pozytywny?

    Fotka testów
    https://zapodaj.net/85a2ed46a8d6d.jpg.html

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 sierpnia 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Hej.
    Proszę abyście zerknely na moje testy. Kreski w poprzednich dniach niby podobne, ale dopiero dzisiaj widać silniejsza 15 dc. Czy dopiero dzisiaj mogę zaznaczyć że test był pozytywny?

    Fotka testów
    https://zapodaj.net/85a2ed46a8d6d.jpg.html
    Tak, dzisiaj ewidentnie test pozytywny :)

    #Aleksandra lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ