X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywny test owulacyjny a brak owulacji
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny a brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 listopada 2021, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś jest 14 dc testy owulacyjne od wczoraj pozytywne , bardzo mocna kreska , kłucie lewego jajnika od 3 dni . W 9 dc pęcherzyk miał 13,5 mm. Dziś na USG inna Pani doktor nic nie widzi oprócz pecherzyka 5 mm coś tam może widziała ale później stwierdziła ze to jelito…. Endometrium ładne ale stwierdziła brak owulacji. Czy mogła przeoczyć pękający pęcherzyk ? Płynu tez nie zobaczyła … pomóżcie jestem załamana , poprzedni cykl bezowulacyjny …

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1485 573

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu byłam na monitoringu. Okazało się, że dwa dni miałam pozytywny test owulacyjny, a jednak owualcji nie było. Mój poprzedni cykl też raczej był bezowulacyjny. 😕

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 10 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na to wychodzi , tylko czemu ten pęcherzyk dominujący się wchłonął ?? Tak ładnie się zapowiadało …

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1485 573

    Wysłany: 10 listopada 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był jeszcze miał 22mm ale to było w 24 a on albo 26 dniu cyklu. Liczę, że torbieli z tego nie będzie 😕 Twój lekarz zaproponował stymulacje owulacji?

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , mam zamiar iść do innego … Pani doktor stwierdziła , ze mam 35 lat i to już tak będzie ze tych owulacji będzie mało … poprzedni cykl całkiem bezowulacyjny , pecherzyki w ogóle nie dojrzały . Od jutra mam zacząć brać duphaston i zastanawiam się czy iść jeszcze w tym cyklu do innego lekarza czy tez w nowym ….

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1485 573

    Wysłany: 10 listopada 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz spróbować w tym oceni sytuację, najwyżej będziecie działać od przyszłego cyklu. A co mają powiedzieć kobiety po czterdziestce, które się starają? Wydaje mi się, że ten lekarz powinien zająć się zwierzakami 😕

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ