X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywny test owulacyjny a brak owulacji
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny a brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 listopada 2021, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś jest 14 dc testy owulacyjne od wczoraj pozytywne , bardzo mocna kreska , kłucie lewego jajnika od 3 dni . W 9 dc pęcherzyk miał 13,5 mm. Dziś na USG inna Pani doktor nic nie widzi oprócz pecherzyka 5 mm coś tam może widziała ale później stwierdziła ze to jelito…. Endometrium ładne ale stwierdziła brak owulacji. Czy mogła przeoczyć pękający pęcherzyk ? Płynu tez nie zobaczyła … pomóżcie jestem załamana , poprzedni cykl bezowulacyjny …

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu byłam na monitoringu. Okazało się, że dwa dni miałam pozytywny test owulacyjny, a jednak owualcji nie było. Mój poprzedni cykl też raczej był bezowulacyjny. 😕

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 10 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na to wychodzi , tylko czemu ten pęcherzyk dominujący się wchłonął ?? Tak ładnie się zapowiadało …

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 10 listopada 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był jeszcze miał 22mm ale to było w 24 a on albo 26 dniu cyklu. Liczę, że torbieli z tego nie będzie 😕 Twój lekarz zaproponował stymulacje owulacji?

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , mam zamiar iść do innego … Pani doktor stwierdziła , ze mam 35 lat i to już tak będzie ze tych owulacji będzie mało … poprzedni cykl całkiem bezowulacyjny , pecherzyki w ogóle nie dojrzały . Od jutra mam zacząć brać duphaston i zastanawiam się czy iść jeszcze w tym cyklu do innego lekarza czy tez w nowym ….

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 10 listopada 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz spróbować w tym oceni sytuację, najwyżej będziecie działać od przyszłego cyklu. A co mają powiedzieć kobiety po czterdziestce, które się starają? Wydaje mi się, że ten lekarz powinien zająć się zwierzakami 😕

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ