Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację prawie pozytywny test owulacyjny w 7dc ??
Odpowiedz

prawie pozytywny test owulacyjny w 7dc ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z Was również miała taką sytuację? w 6 dc zrobiłam sobie test owu ponieważ czułam ból owulacyjny test nie wyszedł pozytywny ponieważ kreska testowa była jaśniejsza od kontrolnej. Na nast dzień 7 dc testowa była już ciut ciemniejsza od tej z dnia poprzedniego, natomiast w 8 dc zaczęła blednąć i dziś 9 dc juz prawie jej nie widać..
    Dodam że cykle mam 26-28 dni... czy lh jeszcze się podniesie???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 października 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak podobnie w tamtym cyklu - tyle ze ja mam niedoczynnosc tarczycy - a tweyd podobno LH sie podwyzsza..i zawsze mam tak ze długo długo sa prawie pozytywne albo na zmiene prawie pozytywne ..i ewidentnie negatywne - dopieor później faktycznie wychodzi prawdziwy pozytyw :)
    Rób dalej testy napewno sie wyjasni :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe: spokojnie. Tak często wychodzi. :)Testuj dalej i poczekaj aż będzie naprawdę wynik pozytywny.

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 21 listopada 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe: niektorzy maja przez caly cykl druga kreske, u mnie pojawia sie jasniejsza nawet w czasie miesiaczki ;)

    48f411ed51.png
  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tu nowa i u mnie dla odmiany od 9 dc dziś 13 dc test jest ewidentnie pozytywny, czy to normalne ? w 8 dc był negatywny.

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate 75 wrote:
    Cześć jestem tu nowa i u mnie dla odmiany od 9 dc dziś 13 dc test jest ewidentnie pozytywny, czy to normalne ? w 8 dc był negatywny.
    Czesto jest tak ze testy wychodza przez pare dni pozytywne, no i w tedy najlepiej serduszkowac. Na moje oko to owulka była 11dc. Powodzenia :)

    Izaczek
  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp. Ja też obstawiam 11 dc na podstawie wykresu i objawów, tylko trzeba poczekać 2 tyg. na efekt serduszkowania. Testy już kupiłam. :)

  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 23 listopada 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek wrote:
    Czesto jest tak ze testy wychodza przez pare dni pozytywne, no i w tedy najlepiej serduszkowac. Na moje oko to owulka była 11dc. Powodzenia :)
    I się zgadza owulka potwierdzona w 11 dc. Ulżyło mi, że była :))

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ