X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację prawie pozytywny test owulacyjny w 7dc ??
Odpowiedz

prawie pozytywny test owulacyjny w 7dc ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z Was również miała taką sytuację? w 6 dc zrobiłam sobie test owu ponieważ czułam ból owulacyjny test nie wyszedł pozytywny ponieważ kreska testowa była jaśniejsza od kontrolnej. Na nast dzień 7 dc testowa była już ciut ciemniejsza od tej z dnia poprzedniego, natomiast w 8 dc zaczęła blednąć i dziś 9 dc juz prawie jej nie widać..
    Dodam że cykle mam 26-28 dni... czy lh jeszcze się podniesie???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 października 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak podobnie w tamtym cyklu - tyle ze ja mam niedoczynnosc tarczycy - a tweyd podobno LH sie podwyzsza..i zawsze mam tak ze długo długo sa prawie pozytywne albo na zmiene prawie pozytywne ..i ewidentnie negatywne - dopieor później faktycznie wychodzi prawdziwy pozytyw :)
    Rób dalej testy napewno sie wyjasni :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe: spokojnie. Tak często wychodzi. :)Testuj dalej i poczekaj aż będzie naprawdę wynik pozytywny.

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 21 listopada 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe: niektorzy maja przez caly cykl druga kreske, u mnie pojawia sie jasniejsza nawet w czasie miesiaczki ;)

    48f411ed51.png
  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tu nowa i u mnie dla odmiany od 9 dc dziś 13 dc test jest ewidentnie pozytywny, czy to normalne ? w 8 dc był negatywny.

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate 75 wrote:
    Cześć jestem tu nowa i u mnie dla odmiany od 9 dc dziś 13 dc test jest ewidentnie pozytywny, czy to normalne ? w 8 dc był negatywny.
    Czesto jest tak ze testy wychodza przez pare dni pozytywne, no i w tedy najlepiej serduszkowac. Na moje oko to owulka była 11dc. Powodzenia :)

    Izaczek
  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp. Ja też obstawiam 11 dc na podstawie wykresu i objawów, tylko trzeba poczekać 2 tyg. na efekt serduszkowania. Testy już kupiłam. :)

  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 23 listopada 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek wrote:
    Czesto jest tak ze testy wychodza przez pare dni pozytywne, no i w tedy najlepiej serduszkowac. Na moje oko to owulka była 11dc. Powodzenia :)
    I się zgadza owulka potwierdzona w 11 dc. Ulżyło mi, że była :))

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ