X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację problem z owulacją
Odpowiedz

problem z owulacją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy dostałam pierwszą @ nigdy nie była ona regularna. Cierpię na PCO. Moja @ pojawia się zazwyczaj co 2-3 miesiące. Starania o pierwsze dziecko zajęły mi z mężem 3,5 roku. Zaszłam z Castagnusem już w pierwszym miesiącu brania tych tabletek. Niestety poroniłam. 8 miesięcy później znowu za 1 razem zaszłam dzięki tym tabletkom i urodziłam zdrowego synka. Teraz z mężem chcemy postarać się o córeczkę. Wiem, że gdy współżyje się na 1-2 dni przed owulacją ma się spore szanse na dziewczynkę. I tu moje pytanie: Moje @ są nieregularne a tym samym ciężko jest mi wyliczyć kiedy będzie owulacja a praktycznie jest to niemożliwe. Ovufriend też nie zawsze ją wykrywał. Co mogę jeszcze zrobić? Mierzę temperaturę, sprawdzam szyjkę ale zazwyczaj gdy już dojdę do tego, że mam owulację jest to sam jej środek. testy owulacyjne też zawodzą. Albo ja po prostu tego nie rozumiem. Co jeszcze mogę zrobić abym wiedziała, że to już ten dzień, dwa przed owulacją ?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz isc do gina na monitoring i powiedziec ze chcesz dziewczynke. Mozna tez stosowac test owu na sline ktory pokazuje juz z 5dni przed owu ze onanadchodzi ale nie wiem przy twoim pco na ile bedzie wiarygodny. Pozdrawiam

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym mieszkała w Polsce to pewnie już dawno wybrała bym się do Gina. Niestety w Holandii sporo się płaci za takie rzeczy pomimo ubezpieczenia. Za jedną zwykłą wizytę u ginekologa zapłaciłam ostatnio prawie 130 euro. Wydaje mi się, że mam dziś dni płodne (wskazuje na to śluz, szyjka oraz bóle jajników), temperatura nie jest wysoka czyli prawdopodobnie jestem jakieś 1-3 dni przed owulacją. Tydzień temu zaprzestałam brania tabletek anty, więc z tego co zauważyłam ten cykl powinnam mieć jeszcze "regularny". gdyby tak było to mogłabym współżyć z mężem tylko dziś, jeśli chce mieć większe szanse na dziewczynkę. jeśli w tym cyklu by się nie udało to już bardzo wątpię, że udało by się w następnym bo na pewno cykle by się rozregulowały.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To probuj teraz. I pozycja klasyczna bo na pieska jak chcesz chlopaka. :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • MalwinaKR Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściema z tym pieskiem i chłopakiem:) prawda?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego nie wiadomo :) Mój syn urodził się z pozycji na boczku :)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 1 września 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby to jakos tlumacza ze zenskie plemniki dluzej zyja a meskie krocej ale saszybsze no wiec na pieska szybko wbiegaja a przy klasycznej jest dluzsza droga wiec wygrywaja te bardziej wytrwale ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ