X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pytanie do bardziej doświadczonych staraczek
Odpowiedz

Pytanie do bardziej doświadczonych staraczek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 2 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam do was pytanie. Byłam u gina w 10 dc (piatek) i mój pecherzyk miał 18 mm (endometrium było ok). Lekarz kazał mi się wstrzymać w tym i następnym dniu od współżycia żeby zachować lepsze nasienie...więc czekałam do niedzieli i w niedziele czułam kłucie w jajniku gdzie znajdował się pecherzyk. W niedzielę staraliśmy się wieczorem. Teraz już nie czuje klucia. Czy to możliwe że już go tam nie ma?

    Dodam też że w sobotę, dzień po badaniu usg zrobiłam test owulacyjny - tak dla sprawdzenia- wyszedł pozytywny. W niedzielę również no i w poniedziałek też dwie krechy. Staraliśmy się jeszcze w poniedziałek wieczorem bo nie było skoku temperatury. Dzisiaj rano zanotowałam skok 0.2

    Martwię się bo przez ten cały czas nie zaobserwowałam ciągnącego się sluzu...

    Wyniki badań mam dobre. Podobno..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 4 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajnika mógł świadczyć o owulacji. Warto by było udać się na ponowny monit w celu potwierdzenia.
    Może udostępnij nam wykres żeby zerknąć?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/4caf7132d07368a73cbb66c105d1e703 to moj wykres;)

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 4 maja 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, czyli sobota/niedziela była owu. Wychodzi na to, że wszystko się zgadza :)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz trezba 3mac kciuki bo teoretycznie powinno sie udać :-)

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie...
    bardzo bym chciala żeby było jak mówisz..

    martwi mnie tylko to,że lekarz obstawił owulke na niedziele, a ovu mi wyznaczyło 3 dni później.. chyba nie ma co sie sugerować tymi wyliczeniami.

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 8 maja 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu to system, może się pokrywać z Twoim organizmem, może się mylić. Słuchaj lekarza.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ