X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Silne plamienie w 12dniu cyklu
Odpowiedz

Silne plamienie w 12dniu cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 13dniu cyklu owu zaznaczyło owulacje. W 12 dc spadek temperatury i silny bardzo ból jajnika. Testy pozytywne 11 i 12 dcPóźniej spokój. Tak zawsze objawia się u mnie owulacja. Wczoraj 15 dc i zauważyłam jasną czerwien nawet sporo na wkładce. Ból okresowy na dole. W nocy też było. A dziś 16dc i podpaskę założyłam bo było więcej. Brązowe. Nawet delikatne skrzepy. Ale tylko przy podcieraniu. Boję się. Moja koleżanka 4 dni po owulacji też tak miała i ciąża pozamaciczna. Po okresie brałam Donga na owulacje i przerwałam w 12 dc. Może to jest powód.Piersi bolą dość mocno i sutki też są bolesne Dawno tak nie miałam. Mieszkam za granicą. Ginekolog to najpierw GP. A teraz wirus.Moze któraś tak miala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 20:52

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ