Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Skok temperą i brak bólu owulacyjnego
Odpowiedz

Skok temperą i brak bólu owulacyjnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Becia12 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 22 czerwca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny🥰 czeka mnie histeroskopia w lipcu i na obecną owulację czekam w większej niecierpliwości jak na każdą poprzednią 😅 jestem typem raczej suchym. Nie prowadzę wykresów, bo w moim przypadku to bez sensu-mam ADHD i po prostu często zapominam 🥴
    Ostatnie dni mierzyłam temperaturę 36.6-36.5-36.5 i dzisiaj 37.2. Według kalendarzyka dzisiaj powinna być owulacja. Śluz jest mętny i rozciągliwy, badany do połowy pochwy (nie chciałam dzisiaj naruszać prywatności mojej szyjki😅) na samej szyjce wiadomo może być piękny przejrzysty. Śluz jest, temperatura jest ,ale o dziwo nie ma żadnych bóli owulacyjnych. W poprzednich trzech cyklach ,które były jak w zegarku ból się pojawiał i to na dzień przed skokiem temperatury... Może to ten stres związany z histero i za mocno się doszukuję. Nie jestem super doinformowana, na grupie jestem od poronienia w styczniu i dopiero nabieram wiedzy 😅 Możecie mi powiedzieć czy jeśli ten ból się nie pojawia to może to być cykl bezowulacyjny, mimo śluzu i skoku temperatury?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ