Forum W oczekiwaniu na owulację skok temperatury a brak owulacji
Odpowiedz

skok temperatury a brak owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • polamonola Znajoma
  Postów: 20 7

  Wysłany: 22 marca 2017, 21:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, czy jest prawdopodobne, że pomimo skoku temperatury owulacja nie wystąpiła? Dwa miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, okres dostałam po 40 dniach. Temperaturę zaczęłam mierzyć około 25 dnia cyklu (wtedy była już podwyższona - ok 36,8-37'C), jednak żadnych innych oznak owulacji nie zauważyłam. Obecnie temp waha się pomiędzy 36,18 a 36,3'c, a jestem w 16dc

  Hashimoto, PCOS
  5cs - UDAŁO SIĘ! <3
  24.03.2018 godzina 9.35 Łucja <3 (35tc)
 • Madziula100 Koleżanka
  Postów: 48 10

  Wysłany: 29 marca 2017, 08:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W takich wątpliwych sytuacjach dobrze jest obserwować śluz i badać szyjkę, wtedy można coś więcej wydedukować. Czasem temp. rośnie, a owulacji brak lub jeszcze brak, może najpierw masz skok temp. a owulację później. Ponoć owu może być do kilku dni po skoku temp.

  Czekam na Drugie Szczęście :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.