X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację skok temperatury a brak owulacji
Odpowiedz

skok temperatury a brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polamonola Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jest prawdopodobne, że pomimo skoku temperatury owulacja nie wystąpiła? Dwa miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, okres dostałam po 40 dniach. Temperaturę zaczęłam mierzyć około 25 dnia cyklu (wtedy była już podwyższona - ok 36,8-37'C), jednak żadnych innych oznak owulacji nie zauważyłam. Obecnie temp waha się pomiędzy 36,18 a 36,3'c, a jestem w 16dc

    Hashimoto, PCOS
    5cs - UDAŁO SIĘ! <3
    24.03.2018 godzina 9.35 Łucja <3 (35tc)
  • Madziula100 Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 29 marca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takich wątpliwych sytuacjach dobrze jest obserwować śluz i badać szyjkę, wtedy można coś więcej wydedukować. Czasem temp. rośnie, a owulacji brak lub jeszcze brak, może najpierw masz skok temp. a owulację później. Ponoć owu może być do kilku dni po skoku temp.

    Czekam na Drugie Szczęście :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ