Forum W oczekiwaniu na owulację SKOK TEMPERATURY - ILE NAJPÓZNIEJ PO OWULACJI
Odpowiedz

SKOK TEMPERATURY - ILE NAJPÓZNIEJ PO OWULACJI

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1839

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 09:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Pytanko mam takie- ile dni najdłużej u Was było między owulacja a skokiem temperatury. Czy to możliwe żeby skok pojawił się po 4-5 dniach?

 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochana sylwestrowa tempka jest ignorowana, a może wlasnie tego dnia owu była. Co do skoku temperatury to może tak być...

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ