Forum W oczekiwaniu na owulację SKOK TEMPERATURY - ILE NAJPÓZNIEJ PO OWULACJI
Odpowiedz

SKOK TEMPERATURY - ILE NAJPÓZNIEJ PO OWULACJI

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1838

  Wysłany: 2 stycznia 2015, 09:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Pytanko mam takie- ile dni najdłużej u Was było między owulacja a skokiem temperatury. Czy to możliwe żeby skok pojawił się po 4-5 dniach?

 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochana sylwestrowa tempka jest ignorowana, a może wlasnie tego dnia owu była. Co do skoku temperatury to może tak być...

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego