X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz owulacyjny.
Odpowiedz

Śluz owulacyjny.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina95 Ekspertka
    Postów: 127 80

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Zakładam ten wątek, bo może któraś z was miała taką sytuacją. Jestem 2 dni przed owulacja. Wczoraj wystąpił u mnie kremowy rozciągliwy śluz, było go niesamowicie duzo. Dzisiaj jest również kremowy ale mniej rozciągliwy. Nie wiem jak to interpretować czy do owulacji dojdzie w ciągu tych dwóch dni. Czy może już owulacja wystąpiła już wczoraj? Czy śluz owulacyjny musi być taki dokładny książkowy jak białko jajka czy może jednak wystąpić taki właśnie jak wystąpił u mnie?
    Czekam na wasze odpowiedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 18:47

    oar843r8e9ikr3dd.png
  • Kejtix Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 7 marca 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina95 wrote:
    Kochane! Zakładam ten wątek, bo może któraś z was miała taką sytuacją. Jestem 2 dni przed owulacja. Wczoraj wystąpił u mnie kremowy rozciągliwy śluz, było go niesamowicie duzo. Dzisiaj jest również kremowy ale mniej rozciągliwy. Nie wiem jak to interpretować czy do owulacji dojdzie w ciągu tych dwóch dni. Czy może już owulacja wystąpiła już wczoraj? Czy śluz owulacyjny musi być taki dokładny książkowy jak białko jajka czy może jednak wystąpić taki właśnie jak wystąpił u mnie?
    Czekam na wasze odpowiedzi

    Bardzo chętnie się podepnę, ponieważ owulacje przeważnie miałam w połowie cyklu(cykle 28dniowe) po urodzeniu córki zauważyłam ze żadnych objawów owulacyjnych nie miałam. Teraz dopiero od dwóch miesięcy widzę ze śluz znowu zaczyna robić się w połowie cyklu ciągnący. I teraz moje pytanie, owulacje powinnam mieć w połowie cyklu czyli wczoraj, ale śluz ciągnący pojawił się dwa dni wcześniej a wczoraj i dziś już normalny mleczny, czy to jest możliwe żeby w okresie okoloowulacyjnym byl tylko jeden dzień płodnego śluzu?

  • Liseuek Przyjaciółka
    Postów: 94 75

    Wysłany: 11 marca 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podzielę się z Wami swoim doświadczeniami z ostatniego cyklu. Badam śluz, szyjkę i temperaturę. Wydaje mi się, że może tak być, że dzień szczytu śluzu mija się z dniem owulacji. Rozmawiałam o tym z koleżanką, która też prowadzi obserwacje temperatury i śluzu, ale nie używa ovufriend i też ma takie wnioski. U mnie dwa dni po dniu szczytu śluzu wystąpiły bóle podbrzusza i następnego dnia dopiero był skok temperatury, a śluz był już kremowy, nie wyglądał jak płodny. W tym cyklu trafiła się ciąża biochemiczna niestety, ale myślę że owulacja była później niż ten najlepszy śluz. Lepszym wyznacznikiem chyba jest temperatura, bo ona rośnie pod wpływem progesteronu, które wydziela ciałko żółte po pęknięciu pęcherzyka 😊

    👩🏻31 lat
    Hashimoto,PCOS
    🧒🏼33 lata
    morfologia 6%, hormony w normie

    Luty 2021 cb 💔

    15.07.2021 cień na teście ⏸️
    2.08.2021 pierwsze USG - mamy zarodek 3mm i serduszko 💕
    20.09.2021 - 7cm małego chłopczyka 💙
    04.04.2022 - Powitaliśmy na świecie nasz największy Cud 🤱

    relgh371tpxiltdo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ