X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację śluz owulacyjny
Odpowiedz

śluz owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 8 lutego 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie - może i głupie, ale nie do końca wiem jak to jest z tym śluzem. Ogólnie wiem, że gdy śluz jest rozciągliwy to jest okres płodny, ale czy pojawienie się rozciągliwego śluzu jest jednoznaczne z pęknięciem pęcherzyka. Pytam, bo z tego co czytałam najlepiej jest współżyć przed samą owulacją a nie w dzień jej wystąpienia. Nie współżyliśmy od 3 dni a dziś widzę że śluz na papierze jak białko i zastanawiam się czy czas przed samą owulacją już przegapiłam ??

    Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Maracuja
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie szczyt wystapienia sluzu ale nigdy nie wiemy kiedy on bedzie...Samo pojawienie sie sluzu sygnalizuje ze org przygotowywuje sie do owulacji ale nigdy nie gwarantuje ze pecherzk peknie i dojdzie do niej...Wiec radze zabrac sie do roboty a nie marnowac czasu na ovu..Dzialaj kochana dzialaj...Tak naprawde do konca nie wiadomo kiedy bedzie ovu i najlepiej wspolzyc od pojawienia sie plodnego sluzu///....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2014, 20:26

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 8 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie - może i głupie, ale nie do końca wiem jak to jest z tym śluzem. Ogólnie wiem, że gdy śluz jest rozciągliwy to jest okres płodny, ale czy pojawienie się rozciągliwego śluzu jest jednoznaczne z pęknięciem pęcherzyka. Pytam, bo z tego co czytałam najlepiej jest współżyć przed samą owulacją a nie w dzień jej wystąpienia. Nie współżyliśmy od 3 dni a dziś widzę że śluz na papierze jak białko i zastanawiam się czy czas przed samą owulacją już przegapiłam ??

    Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Pojawienie śluzu świadczy jedynie o tym, że organizm robi podejście do owulacji, kiedy ona dokładnie nastąpi, określa jedynie stwierdzenie na drugi dzień śluzu niepłodnego. Np. ja mam bardzo długo śluz płodny, moje wykresy pokazują, że pojawia się u mnie już na 6-7 dni przed samą owu! Co więcej zdarza mi się, że lekarz stwierdza cykl bezowulacyjny, a ja i tak śluz miałam - więc nie gwarantuje on wystąpienia owulki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2014, 20:30

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 8 lutego 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedzi. Zgodnie z poradą zabrałam się do pracy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2014, 20:44

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZGADZAM SIE Z UNLIKE!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę owocnego serduszkowania :)

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Życzę owocnego serduszkowania :)


    no oby oby, bo ile można ..;)

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 11 lutego 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się podłącze: biały wodnisty śluz - przed czy po owulacji? Bo się pogubiłam.

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ