X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz plodny
Odpowiedz

Śluz plodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Mam od kilku dni śluz białko jajka taki gil 🤭😄
    Ale tylko jak włożę palca i wyciągnę nie zauważyłam żeby był na bieliźnie.
    Mam go od około 5 dni. Temperatura 3 dni 36.15 a dzisiaj 36.51. Nie mogę się zapisać do lekarza bo nie ma w ogóle terminów. Myślicie że była owulacja ?

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć MałaMi😊
    Czytałam,że jeśli śluzu nie ma na bieliźnie to trzeba poszukać przy szyjce🙂Ja czasem mam tak,że czuję bardzo mokro,bielizna sucha,a w środku powódź😉U mnie śluz płodny jest ok 3 dni,z czego jeden już po owu.Wstaw wykres to podpatrzymy😊Ale myśle,że jak po 3 dniach tempka skoczyła,to pewnie owu była,choć mówią,że musi być 6 niższych tempek przed 3 wyższymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2020, 12:30

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ