X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację śluz płodny bez owulacji
Odpowiedz

śluz płodny bez owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gaaaabi Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest takie coś możliwe? mam płodny śluz ale tempka cały czas wysoko i nie chce spaść nie mówiąc już o wzroście...

    e5da7a9e85c50198ba4ed43b5b951613.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz płodny przecież pojawia się przed owulacją więc spokojnie. Ja mam ciągnący czy wodnisty dobre parę dni przed owulką

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • gaaaabi Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz monitoring że ovu jest?

    e5da7a9e85c50198ba4ed43b5b951613.png
  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież ciało może przygotowywac się do owulacji, a wcale może do niej nie dojść.. i jak najbardziej może występowac śluz płodny w cyklu bezowulacyjnym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie on wlasnie wystepuje .. a na owulacje sie nie zanosi z tego co temperatura wskazuje :/

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jaka powinna być tempa w dni płodne.i w owulacje? :-) bo ja już zwariwalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam śluz płodny w oraz wysoką temperaturę w cyklach bezowulacyjnych potwierdzonych USG;(

    bom bom, cocosowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    To jaka powinna być tempa w dni płodne.i w owulacje? :-) bo ja już zwariwalam

    W momencie kiedy jest skok temperatury na wyższą to owulacja była dzień wcześniej (tak mi się wydaje-tak to przynajmniej rozumuję =)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dziękuję Katarzyna a ciekawe jaka jest mniej więcej w dni płodne wyższa.niż 36,6 czy niższa? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi sie ze tak, ale pewnosci nie mam, kazda z nas ma inny oroganizm, i inne temperatury ..

  • Lemon_drop Koleżanka
    Postów: 40 4

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulację poprzedza 6 temperatur niskich, potem następuje skok i co najmniej 3 temperatury o 0,2 wyższe od linii pokrywającej :)

    ba4b23296eed1ee87d9f612ada043520.png

    w57v3e3kur6oiema.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ